Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

xxxyyy

Ahojte, po asi roku som sa znova dostala na tuto stranku, pretoze presne pred rokom v takomto case som hladala pomoc aj ja. S kvasinkami som mala problem vkuse po dobu asi 3 MIN! rokov. A moj problem bol navyseny este o to, ze na plesne mi zistili alergiu, takze zbavit sa ich bolo o to zlozitejsie. vystriedala som troch doktorov - gynekologov, prva bola zo mna tak zufala, ze ma posielala na liecenie pomocou nejakych cinskych somarin, druhy doktor na mne vyskusal asi cele spektrum liekov, masticiek, kremov, ktore poznal ale ked mi predpisal podla neho "poslednu moznost" - a to boli nejake hlinikove tabletky ci jake svinstvo, tak som si povedala, ze je asi viac chory on sam ako ja. dostala som sa k dalsej doktorke, ktora...hoci som sa jej tam rozplakala od zufalstva, mi vedela v mojom pripade ponuknut len alternativnu liecbu. Chcem len povedat jedno, mozno v co najmenej verite, sa vam najviac osvedci. roky som sa spoliehala na tabletky a kadejake somariny, ale je to o tom, co vase telo dostava zvnutra (a to nemyslim zvnutra posvy). Spojila som viacero veci dokopy. jedna vec je, ze ma zobral do parady aj moj imunolog (predpisal mi AUTOVAKCINU, ktoru som brala asi 9 mes, potom PHOSTAL z ktoreho som presla na STALORAL, ktory beriem doteraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Asi rok a pol v kuse som brala probiofix ale ani este v tom case som nebola ok. Vysadila som antikopcepciu, ziadne tampony pocas menzesu, ziadne tango nohavicky, ziadne mydla a plavarne.nehovoriac peny do kupela a podobne somariny.zacala som brat CHLORELU - morske riasy (tych 500 sk vas nezabije- naozaj to vrelo odporucam), pila som LAPACHO caj a caj VILCACORA. ale nie krabickove co kupite v lekarni.normalny kvalitny SYPANY CAJ. snazila som sa jest min jeden,dva struciky cesnaku denne. Neviem z tohoto vsetkeho povedat tu jednu konkr vec co zabrala. nebol to kratky proces, ale asi vsetko toto dokopy ma z toho dostalo. vela ide z jedla, rok som vydrzala uplne nejest sladkosti, ale aj teraz ako som sa k tomu vratila a naozaj sa v sladkom neobmedzujem, som ok. Mozno tento clanok pre niekoho bol uzitocny, mozno nie. chcela som sa len podelit o skusenost, lebo viem ako som sa citila pred casom zufalo, ked som nejaku pomoc a radu potrebovala ja.
A este jedna vec - urcite sa nedajte nahovorit na vyplachy posvy. to je naj debilina aka moze byt.

cookie

ahojte čaje.Môj problém trvá už približne rok aj niečo.Mám výtok biely,taký mliečny,svrbenie len občas.Brala som už kadejaké hlúposti čo mi predpísala moja gynekologička.Naposledy mi predpísala macmiror500 a povedala,že to môžem mať od môjho partnera.lenže ja už 2mesiace nesexujem.ten macmiror som dobrala,mala som menštruáciu,potom 3dni žiadny vytok už som sa tešila,že konečne som sa toho zbavila.a hop zas je to tu.hygienu dodržiavam,umývam sa len gelom Lactacyd,nosim len bavlnené nohavičky,žiadne tangá,voľné nohavice.Prosím poraďte niečo co zaberie.Pretože už mám z toho depresie.sa za to hambím už ísť ku gynekologičke, že zas s týmto otravujem:(

kira

baby prosím poradťe, dosť intenzívne ma tam dole svrbí, len k lekárovi sa mi bude dať ísť až o taký mesiac a pol? nemôže sa mi zatial nič stať, prosím o radu bo sa bojím?vrátili sa mi kvasinky ktoré som mala nedávno

simina

Prosim vás ako mam liecit mykozu pomocou toho čajovnika . To mam nakvakat na normalny tampon kvpaky s toho a kolko to tam asi mam mat ???

ewak

lagunasa, to akože kvasinky chytiš ked budeš tehotná?, môžem sa opýtať na tvoj vek? aj mna trápia kvasinky a bohužial môžem ísť k lekárovi až o mesiac

ewak

lagunasa, to akože kvasinky chytiš ked budeš tehotná?, môžem sa opýtať na tvoj vek? aj mna trápia kvasinky a bohužial môžem ísť k lekárovi až o mesiac

lagunasa

a este nieco.
pytala som sa svojho doktora sukromnika na Candivac. povedal ze to zvykne zaberat aj ked je to troska narocnejsie na penazenku ale ze mne to nedoporucuje. dovod bol vek. teda konkretne to ze mam uz taky vek kedy mozem uz rozmyslat na babetkom, teda pripadne planovat ze by som ho v najblizsej dobe chcela mat a ze tym padom je to zbytocne liecit mykozu Candivacom lebo aj tak ju dostanem pocat tehotenstva aj tak znova a Candivac sa pouziva ako vakcina tak by to bolo zbytocne. ze aj tak budem mat mykozu ked budem tehotna. ale ze po porode mam velku sancu ze sa z nej poriadne dostanem a ze by sa nemala uz vratit vobec ( ze tehotenstvo by jej malo pomoct ) ale povedal ze to mi nemoze zarucit lebo na to nie su ziadne dokazu testami a tak. takze to je moj a mojho doktora nazor na Candivac. ze by nemusel zaberat uz potom porode ak by boli problemy znova.

lagunasa

liry2833:
preco sa bojis ist gynekologovi. ved on je tu na to. to nechapem. viacere ste tu take co sa bojite ist doktorovi. mne sa jednu dobu chodilo blbo doktorke ale to bola jej chyba lebo akonahle zistila ze som prisla zase s mykozou tak bola hnusna lebo ju to otravovalo. potom som zmenila doktora ale ten zase chcel zacat liecenie od zaciatku a to sa mi nepacilo tak som zacala chodit k jednemu sukromnikovi. ten sa na to pozrem z realneho uhla a jemu mozem prist ked potrebujem a kludne sa mu vykecam ze co mi je a ako sa to prejavuje a on nema s tym problem. tak sa neboj a popis to gynekologovi z mosta do sprosta. na tomto fore nie su lekari tak ti nevieme povedat co to je. s mykozou mam svoje skusenosti ale krv pri sexe je prejav uplne niecoho ineho. mozno aj mas mykozu ale krv je koli niecomu inemu. mozno je partner moc drsny ked ty este nemusis byt dostatocne vzrusena alebo uvolnena. a ked nie tak urcite chod za doktorom a hlavne neboj sa ho!!!

lagunasa

baaabo:
neviem ci beries antikoncepciu ale mne jej vysadenie pomohlo na 90%. skus skor napisat co vsetko si uz podstupila aby si sa vyliecila z mykozi lebo ja som ju mala asi 2 roky strasne silnu a pomohlo az to vysadenie. a to som predtym skusala uz fakt vselico. ani cukor som nejedla, dokonca som bola na testoch na cukrovku a tiez u imunologa som bola ako doma a to o gynekologovi ani nehovorim. za mesiac niekedy aj dvakrat ale raz mesacne som tam minimalme bola. aj bavlnene som nosila a tiez volne oblecenie, aj vselico vkladala. a nic. kazdej pomoze nieco ine preto napis co vsetko si uz skusila spravit. nech sa neopakujeme.

liry2833

ja mavam aj krv po sexe,bojim sa ist aj k doktorovi,potom som mala strasne zapachajuci vytok a potomdostanem menstruaciu a chvilku je to vpohode a zase o 2-3tyzdne to je naspat,poradte mi co je na to dobre a coto moze byt...bojim sa ze je torakovina :(((