Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

xennia

Lieky moc nepomáhajú. Zápaly a výtoky sú vnútorného charakteru, pokiaľ sa ten nevyrieši je to neustály kolotoč. V tele je zápal, od ktorého sa odvíjajú ženské problémy, alebo to môže byť psychický charakter.

help

ahojte, chcela som si v lekarni kupit v.l.kvapky, ale nedaju sa kupit, pretoze su len v nejakych vyberovych lekarnach .... tak odkial ste ich zohnali?

zuza

JA MAM STALE VYTOKY PO SKONCENI MENSTRUACIE BOLI MA TO SVRBI TO A MAM NEPRIJEMNE REZANIE V PODBRUSKU A LEZALA SOM AJ NA GYNEKOLOGII A NEPOMOHLO MI TO STALE MA TO BOLI ATRAPI CO MAM ROBIT DAKUJEM

Miskanr

Ahoj Alenda už som ti odpísala. No neviem ti povedať či škodí mlieko alebo jogurty,lebo ja nedržím žiadnu diétu a ani sa v ničom mliečnom neobmedzujem. Od kedy pijem aloe som výtok nemala. Tak neviem.

alenda

Ahoj Miskanr poslala som ti už mail. ďakujem, každá pozitívna rada mi pomôže..Ešte by som sa chcela spýtať na názor, či sú jogorty, mlieko kravské aj sójové, a syry škodlivé, lebo som našla 2 protikvasinkové diéty a neviem, ktorej mám veriť. Ale tá, že to neškodí sa mi viac páči:))

dirtyd

caute...suhlasim s tym co napisala xxxyyy,zabera lapacho,probiotika,ja uzivam k tomu este aj kvapky na posilnenie vajecnikov j.v.kvapky-femi a ktomu denne b-komplex,c vitamin.ziadne sladkosti ziaden stres,ziadne tanga,pravidelna hygiena.pomaha mi aj femigel od australian bodycare.ked mi doktor necitlivo povedal ze vytok budem mat stale tak som to zobrala do vlastnych ruk...jemu mozno na mne nezalezi ,tak som sa rozhodla verit sebe a skusat vsetko mozne..zatial v poho.drzim palce vsetkym

alenda

Ahojte, čítala som ako niekoho kvasinky môžu trápiť aj 14 rokov a bezvýsledne berie všelijaké blbé čipky a krémy a vyskúšal už naozaj všetko. Desí ma taká predstava. Mne sa opakovane zápaly vracajú už 3 roky a je to poriadne unavujúce. Skúšala som už všelijaké probiotiká na posilnenie imunity a výplachy. Niekto povie, že jogurty škodia, iný že pomáhajú. Komu mám veriť? Nemám chuť na protikvasinkovú diétu. Mávala som otrasné migrény a polovicu normálnych jedál som nemohla jesť. Teraz keď ich už nemávam mám začať s ďalšou diétou? A čo keď ju poruším? Bolo by to asi potom zbytočné. Okrem toho keď vysadím sladké, mlieko, mliečne výrobky, ryžu, výrobky z droždia a sóje, tak čo mám akože jesť? A bez sladkého dlho nevydržím, je mi potom zle. Skúste homeopatikum colibacillinum 30 CH guličky, ak vás trápia hlavne nežiaduce črevné baktérie.Užíva sa 5 guličiek raz za 2 týždne. Je to voľne predajné, len to musia v lekárni objednať, lebo to bežne nemajú. Kamarátka sa tým vyliečila. A je to čisto prírodné a neuškodí to. Možno vám to pomôže, ja som mala pokoj aspoň 4 mesiace. Skúšala som aj prírodnú vlákninu, benefibru, ale tá s prírodou tažko niečo má, bola som sklamaná. Teraz skúšam zdravú výživu Herbalife, málo ľudí to pozná, pomáha to pri rôznych ochoreniach, majú aj špeciálny prírodný prípravok pre ženy, len je to náročnejšie na peňaženku. Lekárka mi dávala aj cez tampón nejaký slaný roztok, na čas to pomôže, lepšie ako čipky, po ktorých je ešte horšie. Poraďte mi aj vy prosím niečo, okrem umelých liekov, lebo tým už neverím.