Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

RNG

ako som napisal uz mnozstvo krat, candida je hlavne v crevach a ked ju tam vyhubis a nahradis uzitocnymi probiotikami, tie ti vytvoria dostatok protilatok na vyhubenie candidy inde v tele obvykle.
Alebo po vyhubeni vyplachmi sa ti viac nevrati.

pepe75

ahojte,ja sa cele roky trapim s vytokom a svrbenim...no strasne nieco..skusala som vsetko mozne...vaginalne tabl.,kremy,vyplachy atd...vzdy sa to vratilo ako postovy holub...ale moj novy gyn.mi napisal MYCOMAX 150 - to su 3 tabl. na 3 mesiace + mi odporucil CANDIVAC tiez na 3 mes.a ako prevenciu ROSALGIN roztok...to som vybrala a mampokoj - som ako nova...skuste...mozno to pomoze

66666

ahojte,ja mam vytoky niekolko rokov,a z vlastnej skusenosti,pretože som už zmenila 3 gynekologov za 5 rokov,mi s tým nikto nepomohol,bola som aj na imunologii,roboli mi autovakcinaciu ::kvapky,žial ani tie nezabrali,co mi pomohlo boli probiotika od RNG,dalej že so prestala použivat intimky...pretože tým že som ich použivala.brala som vlhkost posve čo musela si tvorit´ten vytok,ako som ich prestala použivat vytok prestal i ked este stale som mala plesne....a tých sa momentalne zbavujem pomocou liekov CANDIVAC...je to liek volnopredany je to 30 ks...tabliet.ktore su na 3 mesiace...beru sa 10 dni potom 20 dni pauza,momentalne ich pijem este len 2 mesiac a zatial som velmi spokojna.V lekarni sa ceny pohybuju od 650-700,-sk----ale na inter.lekarni DOCSIMON.SK ich maju za 373 ,-sk.....neviem kolko j eto v €.....skuste

ambrose

Baby, ako sa robi ten zapar z petrzlenovej vnate ci repika? Kolko toho a kolkovody, v akom pomere? Alebo je to jedno??? :-O

tajfunka

ja som tiez zufala :( uz pol roka beriem vseliake tabletky co mi predpisuje lekar, a mam pocit ze sa to este viac zhorsuje, ten vytok je uz taky silny, ze si pripadam cely den ako keby zo mna tecu niagarske vodopady, strasne ma to otravuje, a zapacha ako kysla smotana. ja si davam aj kupele z toho repikoveho caju aj z afrodity, ale zatial nic, aj rozne probiotika som skusala, cesnak jem dokonca kazdy den!baby ja uz neviem co robit, najhorsie ze uz ani do spolocnosti velmi kvoli tomu nechodim lebo ten vytok vsade citim..pomoozte:(((

drobecpn

baby vyskusajte to nadparovanie nad petrzlenovou vnatou,alebo repikom. mne to pomohlo, a to som mala 4.mesiace kazdy mesiac sa to opakovalo :( Zatial je vsetko ok, uvidime.. Skuste to!

xennia

To naparovanie nad petržlenovou vňaťou naozaj pomáha, môže sa pridať aj zeler. Takisto je dobré piť čaj s petržlenovej vnate a zeleru. A hlavne veľa piť. Z byliniek pomáha medvedica lekárska či breza.

nadparovanie na kvasinky

Pocula som, ze na kvasinky pomaha ak sa baba nadpari (teda sadne si nad) nadobu so zabarenym repikom lekarskym, alebo pertzlenovou vnatkou. Ja to este len skusam prvy den, tak uvidime. aj vy ste o tom poculi? ake bylinky su na to este dobre?