Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

eni

lagunasa som na tom podobne akurát že antiku som vysadila až teraz pred týždnom....idem skúsiť ten candivac a robím si sedavé kúpele s alchemilky ked môžem ...dokopy zatial asi trikrát...tak uvidím

lagunasa

ahojte.
rada by som sa s vami podelila o moje doterajsie skusenosti s mykozou.
zo zaciatku som skusala od doktorov rozne krami a cipky ale to je iba na take slabe mykozy... neskor sa to uplne rozbehlo a uz som fakt bola na dne s tym...
o asi 2,5 roku co som to mala som sa rozhodla vysadit antikoncepciu lebo vela bab o tom hovorilo ze im to pomohlo. vysledok je zatial taky ze prve dva mesiace bol viac menej pokoj od mykozy. musim este povedat ze vtedy som este drzala dietu na rozne veci co sa doporucuje a uzivala a aj stale uzivam laktobacily. vsetko sa zdalo byt super. ale potom som od diety skoro uplne odstupila s tym ze uz netreba sa obmedzovat. tiez sa mi jedno obdobie par dni podarilo ze som si davala iba jeden laktobacil denne namiesto 2 denne. a odvtedy to ide iba dole vodou. zase sa to cim dalej tym viac zhorsuje. laktobacily beriem teraz 3 denne. neviem v com to moze byt... ci tou dietou ktoru uz nedrzim alebo zase niecim inym. intimky potrebujem pouzivat lebo inac by som si v praci musela casto menit cele nohavicky. a to si neviem predstavit ako to praktikovat.
dajte nejaky typ v com by to mohlo byt? k doktorovi som sa najskor mohla objednat az po menzese.

nicollle

RNG aj ja som akosi zaspala dobu..ale vsimla som si ze liecis alternativnou medicinou..mohol by si mi napisat? je toho viac s cim by som potrebovala pomoct.. mam celkovo oslabenu imunitu a s tym spojene neprijemne problemy..dakujem;)

66666

ahoj eni,prave som pozerala..tu stranku...takze najskor sa musis prihlasit ,urobit registraciu....a ked to vsetko zvladnes....urobis objednavku a tam sata bude krok po kroku ako objednat a co ako postupovat dalej.Drzim palce a ozvi sa ako si dopadla s objednavkou.pappa

eni

ano da sa to? lebo neviem ako to tam dať že pošotou to chcem...bo nechcem aby mi to priniesli domov,bo mama bude zas pindať čo zas objednávam...:)

66666

ahoj už som až teraz som sa dostala k pocitacu.......ano da sa objedbnavka poslat aj postou......a to ma stalo v novembri cca 96 sk........

eni

66666 počuj a na tom docsimon.sk to posielajú aj poštou alebo iba kurierom? lebo tam nieje písané či sa dá aj pošotu.....

ambrose

Pre RNG: mozno som zaspala dobu, ale mohli by ste mi dat na seba kontakt? Urcite by som si nieco z Vami odporucanych produktov na candidozu chcela objednat. :-) Vopred vdaka...