Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

bejja

ahoj ja uz verim len v zazraky, trpim uz pat rokov po druhom porode mi kvasinky prestali na pat mesiacov a teraz sa to zase vratilo. Niet lieku co by som nevyskúsala, nosim bavl. nohavycky, a hygienu dodrziavam ,aj manzel sa viackrat somnou preliecil no uz neviem asi stym budem musiet zit.Mala som zacat brat nejake injekcie u imunologa ale vtedy som otehotnela tak sa to prerusilo stoji to kopec penazi a ani v to neverim.Studujem o tomto probleme kolko sa len da ale zatial nic dobre alebo nove som nezistila. Neviem ci treba vysadit cukor. ale aj to som skusala , este neviem ci mozu hrat rolu aj zuby, teda ich stav, alebo nejaky iny organ ze by to bolo nejak suvysle. Viete mi niekto povedat nieco nove? dakujem

eni

Ahoj 6666 tak už mám doma candivac a dnes som si dala prvú tabletku tak uvidím čo bude...a k tomu som si kupila aj čípky gyntima probiotické a musím povedať že sú celkom fajn zbavili ma pálenia ale výtok je stále :( tak uvidím čo bude s tým candivacom...tak to je len information zatíal :)

66666

tak ano to som aj ja citala....ale na druhej strane 100 ludi....100 nazorov,takze ja verim že to to pomože,ja mam za sebou už 14 tabletu....a zatial za to obdobie 1,5 mesiaca...zatial klud.....a to som za poslednych 7 rokov..tolko pauzy vo vytoku--v plesny nemala....len dufam že to neprerieknem!!!!

eni

6666 aj ja dufam lebo je to už moja fakt posledná nádej,,,ale sa toho aj bojím bo jedna baba raz písala že sa jej to z toho ešte zhoršilo :( ale muvím vyskúšať ...

eni

66666 tak už som to objednala aj mi to potvrdili na emaily takže už to je :) budem platiť 14,30euro to je celkom dobre myslím...ale príde mi to asi až behom budúceho týždna...