Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lulunkaa

Ja uz mam dlho problemy kvasinky a vytok,coho to mam vlastne vela veci som uz skusala a neviem.Prestahovala som sa u inemu lekarovi a uvidim co bude dall.Ale chcem mat uz konecne mat dieta ale vraj ze o tehotnit nemoze ked mam probolem kvasinky??

lula12345

Prosim pomoc.Mam asi pol roka taky hnusny tvarohovity vytok.Zo zaciatku bol zelenkavy a teraz je biely.Dlho som kvoli tomu ani s nikym nespala lebo sa hanbim a neviem ako sa toho zbavit.Co to vlastne moze byt? Prosim, budem vdacna za akukolvek odpoved.

eni

no elen pýtam sa lebo dnes som mala druhú tabletku a mám pocit že mám ešte silnejší výtok ale to môže byť aj s toho že mám ovuláciu...tak pokčkám a uvidím čo bude dalje...ano beriem ich zatial na lačno ráno...
beata ja si myslím že môžeš lebo sú prírodné ..

beata hluchova

nehovorim ze to ma byt od zlych zubov,ale napr. aj od chybajucich, alebo ze problem s niecim inym a to potom moze suvysiet aj s kvasinkami. Mozem vediet o akej tablete sa byvyte, to by som chcela byt aj ja aspon jeden den bez svrbenia a palenia.dik

elen666

ahoj eni......tak zacala som to pocitovat asi po takej 5-7 tabletke...že mi neprislo palenie a svrbenie,ono to sa musi vydrzat a len nezabudni ich brat kazde rano na lacno.Este v živote poslednych 7 rokov som nemala tolko krasnych dni bez plesni...a palenia.A to som už o tých tabletkach vedela minimalne rok....a stale som sa nevedela rozhodnut.A urobila som dobre,pretože aj mne pomohla tato stranka na rozhodnutie.dakujem a napis že ako sa ti dari,ja som tu kazdy den a už som sa aj zaregistrovala a je to omnoho lepsie,nemusim pisat svoje meno,a vidim temy kde som prispela nazorom.Oplati sa to!!!!

eni

elen 666 som rada že s tým máš pozitívnu skusenosť a že ti to pomáha,dufam že aj mne pomôže a kedy resp.po koľkej tabletke si zistila že to asi zabralo? aj ja som rozmýšlala nad tým či potom ešte objednám nové balenie a to hned môžeš začať brať dalšie na tri mesiace?
A k tým zubom ja tiež chodím pravidelne na preventívne prehliadky a práve teraz sa chystám tak uvidím ale nemyslím si že je to z toho....

elen666

ahoj ENI...to som ja 66666 len som sa už zaregistrovala a chela som tam mat meno.....asi tak.....no ja už beriem 2 mesiac....teraz mam do 10.3 . pauzu a potom budem brat posledne 10 tabletky.Zatial mam od plesne a palenia pokoj.....a to su 2 mesiace....taka dlha pauza...po 7 rokoch tu este nebola....a ked doberiem tak kupujem --objednavam dalsie udrziavacie balenie....budem rada ked to uplne pomoze.
A ja mam zuby v poriadku.!!!! pre beea