Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

fagor

na všetky tie ženské boľačky vám chcem doporučiť, že plesen vylieči len čaj Sliming od spol.T... a Kordyceps. Nechcem to tu rozoberať, ale môžete mi napísať.

eni

nie elen ja mám 20 a pôrod ešte pred sebou :D mne to začalo asi dva mesiace potom čo som začala sexuálne žiť s partnerom lenže vtedy som nevedela o čo ide a mala som nie príliš prívetivého lekára...a ty si predtým s tým nemala problémy?

elen666

eni.......a kolko mas rokov??..a mas už nejake tehotenstvo za sebou??...lebo mne to zacalo po druhom tehotenstve ked som prestala kojit!!

eni

elen ja viem že mi to hned nemôže pomôcť ale ja mám skôr obavy či mi to môj stav nezhorší...ale dúfam že nie...
Ja si osobne myslím že brať tie laktobacily každý den nieje tiež zdravé predsa len sú to lieky, inak a ja som ich dosť dlho brala laktobacily od swiss ale potom som prestala lebo som nijakú zmenu nepocítila...teraz ich beriem iba ked musím jesť antibiotiká a po nich...inak si myslím že je lepšie piť Acidko..
A tu dietu by som ja určite nezvládla lebo ja nedokážem držať vôbec žiadnu dietu...som proste na to asi anittalent :) ale snažím sa aspon obmedzovať sladké aj ked to málokedy sa zdržím proste na to zabúdam...
inak som už skúšala tiež skoro všetko dostupne aj koloidné striebro ale iba jednu flaštičku ale nemala som pocit že pomáha tak som s tým skončila...

mira

Kvasinková, v ovsených vločkách sú polysacharidy, spojené s vlákninou, menerálmi, vitamínmi. Tie nemajú tak prekyseľujúce účinky ako jednoduché cukry. Pri kvasinkách, choroboplodných baktériách, plesniach a i. sa treba vystríhať JEDNODUCHŹCH CUKROV. Tie prekyseľujú, demineralizujú a spôsobujú kolísanie glykémie. V takomto prostztredí sa množia choroboplodné mikroorganizmy.

Polysacharidy nespôsobujú množenie kvasiniek.

Sú potrebné pre mozog, psychiku a uvoľňujú sa do krvi rovnomerne tak, ako to telo potrebuje.

Jedávaj zeleninu, ktorá je zásadotvorná. Môžeš aj mrkvu, tá nespôsobí množenie kvasiniek. Zo začiatku vynechaj i ovocie.

V zásaditom prostredí sa rozmnožia i baktérie mliečneho kvasenia a upravíš si trávenie. Laktobacily pridáš kvasenou zeleninou.

lencok1

mne sa vsetko spustilo zo stresu a kedysi aj uzkosti a strachu, problemy s praietelom, jeo rodinou, dlhe roky som uzivala antidepresiva az som sa raz nastvala, dala ich von a len teraz sa to vsetko prejavuje. najprv HP v zaludku, potom nejaky bacil v moci, kvasinky tiez, zacarovany kruh...
niekedy uz neviem, co mam robit. hlavne treba pohodu, zbavit sa stresu, dietu, posilnovanie imunity a zbavit sa sklucenosti a uvolnit cestu nasej energii, aby v nas opat zacala prudit. ak sa chceme niecoho zbavit, musime dostat telo do stavu kludu a potom nasleduje samotna liecba, tak bude ovela ucinnejsia, cize aj psychika tu zohrava velku rolu

kvasinkova

inak, ma tu niekto skusenosti s bezsacharidovou dietou? co presne ste jedli, napriklad som pozerala na zlozenie takych ovsenych vlociek a tie tiez obsahuju urcite mnozstvo sacharidou, aj ine semiacka tak ako je to potom s tym vylucenim sacharidov, ved to by som jedla asi iba papriku, ako to je?a este sa chcem opytat, ci musim nahradzat cukor inou formou, moze mi jeho nedostatok uskodit? chcela by som viactyzdnovu takuto dietu bez cukru,poradte

kvasinkova

aj RNG to tu stale opakuje, urobit poriadok v crevach, posilnit imunitu, probiotika, ja napr beriem nutrolin B nebudem vyhadzovat za drahe probiotika, uzivam ich uz skoro rok mala som mozno len par dnovu prestavku inak stale, a pocula som ze po takom case uzivania je to uz zbytocne ich brat znova vraj treba prestat brat a neskor zase ale ja sa bojim ze zase pride mykoza, neznasam ju, mam oslabenu imunitu to viem, aj travenie v prdely a teraz som skusala nejest sladke ani nic take nepit pila som 4dni len cistu vodu a bylinkove caje bez cukru, davala som si pozor kde sa moze nachadzat cukor a jedla som vela zeleniny, ryby, biele jogurty, ovsene vlocky, rozne semiacka, celozrne pecivo a poviem vam ze som sa citila lepsie mozno len psychika zapracovala ale mala som naozaj pocit ze tie spiny v mojom tele naozaj nemaju co zrat ale tak prisiel vikend cigarety alkohol a kolace...aspon si taketo dni budem opakovat aspon raz za mesiac...

elen666

beatka.....urcite to možes.je to prirodne,...Eni tak urcite zazraky za 2 dni necakaj...to je dlhodoba zalezitost,...ja verim že ti to pomože....ale treba cas...ved nie je to logicke aby ti vytok a plesne ktore trvaju niekolko rokov...prešli po užity 2 tabletiek.
Lulunka...tak ja som za posledne 7 roky vymenila 3 gynekologov,presla som testami na imunologii....a veru nic nezaberalo a ak aj ano....tak to netrvalo dlhsie ako niekolko dni cca 30 dni....To koloidne striebro mam aj ja..len ho nepouživam na vyplachy.Tebe to zabera....ja som si ho objednavala od RNG...ale skor na tvar.akne.
este sa vas spýtam nahodou nemate oslebenu imuninitu??...lebo aj to je velky problem.A aj nemate problemy s stravenim???...ja si myslim že ja osobne mam imunitu v poriadku a podla mna moje travenie je podla mna v poriadku ale na gastre som nebola.lebo sa bojim...pappa