Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

janazuzana

mala so roky problem s vytokmi, skusala som asi vsetko, az som sa dostala k antioxidantom a pripravku specialne vyvinutom zenami pre zeny..je to super nemat problem, ak chcete vyskusat, ozvite sa

belissima

Tiez mam problemy s kvasinkami vkuse asi 6 rkov, brala som rozne masticky, caje, cipky, autovakciny, probiotika a neviem co vsetko, liecim sa aj na alergologi ale nic mi nepomaha, nejem ani sladke (aj ked cukre su skoro vo vsetkych potravinach),som zufala ztoho. Sex kvoli kvas.nehrozi. Mam ale slabu imunitu a stresy neda sa tomu vyvarovat.

eni

dirtyd môžem sa ťa spýtať čo sú to za kvapki? a mohla by si sem napísať aj link odkiaľ si ich objednala?lebo vo vyhladávači mi našlo iba forum ....

dirtyd

čaute baby...tak dnes som sa dozvedela z vysledkov ze som uplne ok..strasne sa tesim,a chcem sa s vami podelit s vami co zabera u mna...najprv som bola u imunologicky kde ma poslal moj gynekolog.fakt mi zistila oslabenu imunitu a zacala ma liecit...popritom som z netu ziskavala informacie a uplne som vylucila sladkosti,ale fakt uplne...denne beriem synbio,co mi odporucila imunologicka.posilnuje to imunitu,obsahuje zaroven probiotika a prebiotika,dalej beriem denne 2 b-komplexy a vitamin c a zadovazila som si takisto kvapky j.v.femi od valovica cez net lebo v lekarni ich nemaju pretoze obsahuju alkohol...tie su na cinnost vajecnikov a takisto zbavuju vytokov...a takisto jem biele jogurty a pijem zakysane mlieko denne.takze pravda je taka ze nemam absolutne vytok,nenosim intimky,hoci predtym som musela lebo vytok mi presiel az cez nohavice...jednoducho je to ine kafe,ale ja osobne si myslim ze najvacsi podiel na to ma to ze nejem sladke,a tie potvory nemaju z coho zit :-)velmi sa tesim drzim vam palce,mne stacilo fakt len par mesiacov a som cista,ved len v novembri som bola u imunologicky,je marec a ja ok...majte sa

eni

ahojky elen no dnes som mala tu siedmu tabletku a zatial nevidím moc zmenu...výtok mám stále dosť silný a pálenie mi zatial potláčajú vaginálne probiotické čípky gyntima...takže neviem asi až po dokončení balenia sa uvidí ....

elen666

ahoj eni ja som pred tým problemy nemala,....mne zacali az po druhom porode,ked som v kojila 7 mesiacov apotom som prestala...a už je tomu 6 rokov...co mam tieto problemy. A co ako zaberaju tabletky??

anjeli:)

ahojte ja mam tiež problem s kvasinkami.. bola som u doktora.. uz vela krat s tymto problemom..vzdy mi predpisal tbl.. cipky... a kopec inych .. samozrejmee setky mi pomohli..len akonahle som mala s mojim priatelom sex..infekcia sa oppat vratila:( ja uz neviem co dalej:(