Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

eni

ahoj elen takže píšem čo sa zmenilo...bola som u lekára na preventívke mala som pocit ako keby ma vidí prvýkrát...povedala som mu že mám zase výtok tak mi povedal že to bude asi z menzesu ale ja som mu na to povedala že ho mám stále tak mi akože naoko dal candibene na 6 dní čo samozrejme nepomohlo,a kazal mi kúpiť si multi gyn gel čo som aj plánovala ..aj ked sa mi zdá že je to ešte horšie, a s candivacu mám už len posledné 4 tablteky,čo znamená že asi nezabral...som zúfala a dokotor sa tvári akoby nič ani výtery mi nespravil neviem čo budem robiť..

kika32

Mne zabral jedine Canesten. Ale treba brat naraz aj cipky aj tablety a v neposlednom rade je zbytocne liecit seba bez toho aby bol prelieceny aj partner. Muzi maju take stastie,ze su iba nositelmi velkeho mnozstva vyrusov.Takze on prakticky nema ziaden problem ale zenske telo reaguje upne inak. Takze ak sa toho chcete zbavit musite sa preliecit obaja

moncika

ččaute chcela by soms a poradiť.....keď tu máte tútok tému...mám taký problém že tak na dotyk ma bolý troška otvor pošvy a mám biely výtok...čo to moše byť ??? a čo by mi pomohlo :::PROSíM POMOžTE AK VIETE ďakujem

aniita

Ja som to tu už tiez pisala, ze som mala 10 rokov kvasinkove infekcie, vabrala som kvantum liekov vaginalnych a po mesiaci sa mi to opakovalo, doktor miesto toho aby hladal pricinu tak mi len predpisoval lieky, ked mi tiez nahodnym rtg zistili na mrtvom zube pri koreni nalez, zu som si dala vytiahnut a problemy pominuli, najprv som si to neuvedomovala, ze to sposobovalo prave to, ale odkedy mi zub vytrhli je to už vyše roka tak mam pokoj, hladajte pricinu aj inde, kvasinky mozu byt len sprievodnym znakom oslabenej imunity ktoru moze oslabovat skryty zapal v tele, ci uz na mandliach alebo mrtvych zuboch. Drzim vsetkym palce

mimush

aj ja som mala podobne problemy ako vy,ale vsetko sa vyriesilo nahodnym rontgenom zubu,kde sa mi pod plombov robil novy kaz..od kedy mam zub v poriadku,mam pokoj:)

fooper

jeja, nemám síce laboratórne oko a neviem čo presne by ťa mohlo trápiť:), no čo sa týka sexu počas takýchto "vaginálnych" problémov ženy, pravdou je, že partner sa nakaziť môže, no samozrejme sa to neprejaví ako u teba. Napríklad rôzne kvasinkové zápaly prebiehajú u muža skryte, čiže môže aj nemusí pociťovať diskomfort. Faktom zostáva, že ak sa tebe podarí medzičasom vyliečiť, môže ťa partner spätne nakaziť a potom je to už celé jeden začarovaný kruh. Bolo by treba zistiť čo za problém tam dole presne máš (kultivácia odobratá u gynekológa) preliečiť to a prípadne aj partnera.

jeja

mam take mierne palenie a svrbenie v posve...mozem mat aj napriek tomu pohlavny styk..alebo je to take ze sa moze partner nakazit??

janazuzana

este pridam je tam aj rad skvelych pripravkov zameranych na zvysenie imunity, vsetko su prirodne antioxidanti a vysledky sa daju zmerat...ak mate zaujem, mozme hodit stretnutie, resp. napisat, vysvetlim.. mail: zuzinajana@post.sk