Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

eo

Ahojte dievcata
Chcela by som poradit, skuste tento recept
na lacno ranajky teplu vodu s citronon keby ste mohli zohnat Oreganovy olej. treba len 4 kvapky je to dost koncentrovane
a jednu lyzicu Jablcneho octu,
Tato zmes je dost neznesitelna ale je overena ked sa pije pravidelne ale pravidelne .Ja na toto zmes neuveritelne verim aj vela mojich kamaratiek.Niekto pije viac krat denne.Ze na Zdravie!!!
Dalej treba vyradit upne Cukor aj Ovocny,Bielu muku
Kvasnice,Mlilecne jedla /Kravske/
Ale hlavne treba odporucan pri sexe pouzivat prezervativy,lebo niekedy mozete bit alergicky aj na vaseho partnera,
Este by som chcela dodat Oreganovy Olej nici bacterie a virusy.....

[zruseny12]

JA*
skus si v googly najst -ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE-
tam si najdes mozno pre seba pomoc...
napr.REBRICEK je velmi dobry na problemi zenske...je tam toho dost...

ja*

Ahojte, mám taký problém. Mala som asi dva mesiace dozadu výtok, tak som išla na gyndu a lekár mi predpísal Dalacin krém. Využívala som celé balenie a bolo to ok. Ale teraz sa problém objavil zas a ja mám opäť výtok. Mám znovu ísť na gyndu, alebo by som mohla skúsiť niečo z lekárne? Vopred dík za rady.

kilinka

no ja som mala hrozne problemy po dobrati antibiotik...hruuuza...aj ked som pri nich brala bkomplex a biolactiv...tak som letela kupit tbl canesten a to mi pomohlo, ale jedla som aj cesnak s jablkom, ten je dobry ako vnutorny cistic vsetkyxch plesni a jasneze som 3dni nejedla nic sladke a len zeleninu...a uz mam chvalabophu klud...tak sa drzte!!!

eni

no nič ženy nezostáva nám nič iné ako skúšať a bojovať s tým dalej ...ja som si včera kúpila v lekárni tie kvapky od valoviča Femi,symbiotiká lacto lady,a čípky gyntima probiotické...neviem čo teda ten multi gyn gel dávala som si ho tri dni a mna nevysušoval len mi vadilo že mi to celý den vyteká...uvidíme treba skúšať a predávať si dalej info čo a ako..

lagunasa

eni:
aj ja mam pocit ze mi Multi gyn gel nepomohol, skor naopak, strasne vysusa a koli tomu to tam dole mam uz aj ako keby poskriabane, krvave. ako poskriabane alebo co...
candibene je uplne onicom pri chronickom ochoreni.
dieta na 5 dni je blbost. mala som ju mesiac. a to bola fakt drasticka dieta uplne bez cukru, vsetko celozrnne, kila zeleniny a nic. jedine to obmedzenie cukru zabralo ale akonahle som znova nabehla na klasicky rezim ale aj tak som minimalizovala cukor, tak sa mi tie problemy znova vratili. akonahle zjem viac cukru tak je to este horsie.
teraz pijem uz druhy mesiac caj na zvysenie imunity Lapacho a cakam ci sa to zlepsi. dnes sa chcem ist objednat gynekologovi nech mi aspon na tie skrabance nieco da. a na mykozu zase nieco nove.

eni

noo to sme teda dopadli :((( človek aby nakoniec nič nejedol a pchal do seba tabletky maste krémy gély a aj tak nič z toho bo sa to potom aj tak vráti...žijeme v 21 storočí pre boha a stále bojujeme s obyčajnou plesňou???

elen666

ahoj ENI............poznam tvoj pocit,aj jateraz trpim plesnou,cela ma SVRBI a už kancivac beriem druhe balenie,ono raz za cas to pochopim..ved som ju už nemala plesen celych 4 mesiace......tak som aj rada...že to tak dlhe obdobie bolo bez plesni.Drzim palceky...papap

anonymný

ak sa chceš toho zbaviť, candivac nestačí, tan slúži ako prevencia alebo sa podieľa na spoluliečbe s niečím iným. po dlhoročných problémoch ti odporúčam začať 3 veci naraz: niečo od gynekológa, candivac alebo candilac - na podobnej báze 2x denne, ráno a večer a jesť len celozrnné pečivo, tj. nie tmavé, jedlá len varené z celozrnnej múky, žiadne sladké, iba horká čokoláda s mierou, vhodné sú ovsenné vločky a chlebíčky zo 100 % zrna. nemusíš to jesť večne, liečba by mala trvať 5 dní, pričom všetky tri veci začneš užívať naraz. po 5 dňoch pokračuješ s candivacom alebo candilacom - ten musíš užívať stále 2x denne, inak problém opäť aspoň ja tak musím. banány nie sú vhodné. prajem skoré uzdravenie!