Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Jonika

Lagunasa
ty si ten wobenzym brala len 12 dni? Alebo 12 tyzdnov? Ja to tiez teraz beriem, 16 tabl. denne (8x8) uz treti tyzden. Zatial nepocitujem ziadne zlepsenie. :(

A urcite chcem vyskusat Candivac. Jedna babenka pisala (na inom fore), ze jej to prinieslo nejake vysledky az ked bola na druhej krabicke niekde v strede...

Inak, ja som aj na protikvasinkovej diete a vyzerato tak, ze sa mi stav akosi zhorsuje. Moju mykozu si liecim uz 5ty den a stale su tam hrudky (aj ked nepali uz). Taktiez, z dlheho sedenia v aute sa mi zaparil aj zadok, takze SUPER. Idem sa objednat k doktorke, aby mi na to nieco dala...Takyto zivot je peklo.

Pocula som o tom, ze niekomu pomohol Colostrum (Kolostrum), co vraj podporuje imunitu a napomaha v boji proti pliesnam a choroboplodnym zarodkom. Googli si to. Ja si to idem kupit.

Ha! Mne to raz tiez gynekolog povedal (ze aka silna mykoza, aku uz davno nevidel), ale neporadil mi ani probiotika, ani nic!!! :(( Keby som pred par rokmi vedela, ze je to sposobene sladkostami a nedostatkom probiotik v crevach, tak som dnes mozno ziadne mykozy nemavala..

Babenky, mate biely film (povlak) na jazyku?????

eni

jonika môžem sa spýtať čo je to tá kyselina borová? to je voda ? lebo iba o tom som našla...
candivac som užívala a nepomohol...minule som si už myslela že mám pokoj ale omyl je pravdou..ešte užívam tie kvapky od valoviča a probiotiká ale je to o ničom mám zas hrozný výtok a už aj pálenie a mešká mi asi kôli tomu aj menzes...som uplne na nervy teraz si na to dávam multi gyn gel cez den a večer si dávam probi čípok ak to do piatku neprejde abo to nedostanem idem na gyndu :(
ale už naposledy ak nepomôže takisto sa chystám k bi
bylinkárke abo homeopatovi...

lagunasa

Jonika: uzovala som Wobenzym tak ako bolo pisane... uz davnejsie... tusim 16 tabletiek denne 12 dni ci tak nejak.... mne to vobec nezabralo a vyhodila som za to nehorazne prachy.
prave dnes som bola u gynekologa. pred dvoma mesiacmi mi dal take tabletky a ako vzdy, nezabrali. skor opacne. tak som tam za nim bola uz je zo mna zufali. nechcem mi davat Candyvak ale uz je to so mnou zle ( ked sa tam na mna pozrel tak povedal "jezisi kriste, takuto mykozu som snad este ani nevidel". takze ma uplne super "potesil" ) tak mi to dal, najprv si vraj mam dat canesten na 7 dni a potom zacat brat ten Candyvak. tak uvidime. ked uz nic tak pojdem dat dalsie prachy zase ludovej liecitelke co som o nej nieco pocula...

Jonika

Chcela by som sa opytat zo zvedavosti. Mate skusenosti s Candivacom, resp. novym FemiVaxinom??

Ak toto niektora z vas brala, prosim, napiste nam vase skusenosti.

kaktuska

Ja poznam Probiofix bracho to uzival pravidelne a pomohlo mu to nakolko bol extremne nachylny na choroby. Dokonca vydrzal 40stupnovu horucku svojho spolubyvajuceho ktory s nim bol v jednej izbe bez znamky akeho kolvek prechladnutia co bolo v kedysi u neho az nepredstavitelne!

Jonika

Mile spolutrpitelky
Ja trpim kvasinkovymi infekciami uz 6 rokov. Pocula som, ze je to hlavne dosledok znizenej imunity (aj ked sa clovek neciti byt slaby). Zvykla som ochoriet kazdu zimu (antib.), zle som sa stravovala (vela sladkosti a junk food ako cipsy, atd.)...
Skusam teraz vsetko mozne, aby som sa tohto problemu zbavila.
Poculi ste o lieku Wobenzym? Ma s nim niektora z vas skusenosti? Tiez som zacala uzivat GSE (extrakt z grepovych semien, citrovital)...Prestala som jest sladkosti.
Zatial neviem posudit, ci mi to zabera, lebo som to zacala brat len asi pred tyzdnom.

Na chronicke mykozy (ze to mate neustale, aj napriek tomu, ze to liecite antimykotikami) velmi dobre zabera kyselina borova. Ja to pouzivam stale. Kazdu noc, alebo kazdu druhu si vkladam cipok.

ja22

ahojte, tiez bojujem s kvasinkami a vytokmi a idem vam povedat co mi pomohlo, teda zatial to tak vyzera. skusena kamaratka mi poradila si hlavne kupit kvalitne probiotika a 3x denne ich dlhodobo brat. urobila som to a teraz, po asi tyzdni to uz funguje. asi 5 mesiacov som si nevedela poradit a nedalo sa to uz vydrzat a tato kamoska sa z toho tiez dostala pomocou probio. a samozrejme nejem sladke a kvasinky (pivo, vino a pod.). dufam ze to pomoze.

Aduliena

Čudujem sa, že za ten čas si nebola u lekára. Prečo? Mala by si ísť. No mne by to tiež liezlo na nervy mať tak dlho výtok. Ja ho mám druhý týždeň a už teraz mi dosť vadí, nie ešte mať ho toľko. Čakám na výsledky od lekára, potom mi nasadí liečbu. Takže najlepšia rada znie: choď na gyndu.

Adka1412

Awijte zeny...ja mam tak problem uz asik 3roky a newiem co mam stim robit neberiem niake tabletky nic ani u lekara som stim nebiola..zacalo mi to poslednom case vadit uz velmi....mohly by ste mi neako stim pomoc lebo je to nieco nehorazne stim vytokom uz ma to stve...vopred dakujem

eni

ahojte ženy musím sa vám pochváliť môj stav sa zlepšil odkedy som začala brať tie veci čo som písalal neviem čo z toho mi naozaj pomohlo ale pravda je že dnes som zistila že nemám vôbec výtok :) čo je uplne super a ani ma nič nepáli ani nesvrbí...neviem či pomohli ti čípky alebo tie kvapky alebo lactobacily fakt je že som sa vzdala na chvíľu aj sladkostí ale dnes som zase jedla a zatial si musím zaklopať že je mi fajn :)) uvidím ako sa to bude dalej vyvíjať...ak chcete tak to tiež skúste