Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Mimi24

Ahojte, ja mam problemy s vytokom uz asi 8 rokov, na gynde som ako doma, stale to iste dookola, doberiem cipky a je tu zas vytok, uz som zufala...

adullka

no tak ja pokial viem k nej chodia ludia aj zo zahranicia a neni im to daleko :-))
a bratislava zase neni koniec sveta. ale naozaj neviem kam sa prestahovala treba si to najst na googli. ja k nej momentalne neplanujem ist kedze som nastastie uz zdrava. ona si myslim ze objedna kazdeho, kto sa naozaj chce vyliecit. lebo je dost zodpovedna a asi nema rada takych tych co len skusaju a skusaju a nic nedotiahnu do konca. aspon ja som z nej mala taky dojem. ale je velmi fajn a prijemna a citila som sa tam velmi dobre. keby sa mi v buducnosti vyskytol nejaky problem tak zase sa budem snazit ist len k nej.

eni

ano o tej liečiteľke som už čo to počula..lenže nieje mi to dostupné kedže to bolo v blave ak teda nezmenila lokalitu...(čo by ma potešilo)a tiež som počula že ona len tak hocikoho nevezme...ako si sa ty k nej dostala adulka? normálne si tam šla a vzala ta? a koľko si za to zaplatila?

adullka

to centrum je uz zrusene alebo prestahovane, lebo som nedavno isla okolo a ta budova vyzera ze sa bude burat, je to tam prazdne. ale skuste si to najst podla mena tej lekarky. dajte si do googlu meno luba albertova a tak sa to da najst. k nej som chodila. dufam, ze este robi ak nie je nahodou na dochodku. nedavno som ju videla v telke.

eni

ok jonika dakujem za rada a skúsim sa na to informovač u gynekologa pretože tam už naozaj budem musieť ísť lebo to pálenie sa zhoršilo...takže sa nedá nezúfať :(
Adulka a kde presne je to centrum...ale aj tak sa tam nemám ako dostať bývať dosť daleko od Ba...ale čím ti to liečila tabletkami?

adullka

tak baby nebudete mi verit, pred pol rokom som tu niekde nasla odkaz na jedno liecebne centrum v blave. to, co som ja pobehala uz kvoli vytokom a mykozam, to naozaj neprajem nikomu. ani som neverila ze mi nieco uz pomoze. ked som tam bola, ta lekarka mi povedala, ze nemozem cakat ziadne zazraky hned, ze to bude nejaky cas trvat. ale mne presiel vytok po dvoch mesiacoch!!je to super pocit a to mi doktor hovoril, ze ma vytok kazda zena a ze si mam na to svrbenie zvyknut. nevzdavajte sa, da sa vsetko. naozaj.

Jonika

Eni
Kys. borova je presne to: kyselina borova. Pouziva sa na gynekologicke mykozy, lebo ma antimykoticke ucinky a tiez zanechava posvu kyslu. Pouziva sa len velmi slaby roztok tejto kyseliny, lebo silny roztok je jedovaty. Tato gynekologicka koncentracia kys. borovej je uplne bezpecna.

Velmi dolezita poznamka: KYS. BOROVA SA NESMIE UZIVAT CEZ USTA INAK SA OTRAVITE ,ALEBO ZOSTANETE NEPLODNE! MOZE SA VKLADAT LEN DO POSVY.

Mne to zatial funguje celkom...

Opytaj sa na to tvojej gynekologicky, alebo v lekarni. Mali by mat nejake borove cipky, alebo tobolky na vkladanie...
Daj vediet, ako si pochodila a nezufaj!