Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lagunasa

Nidone: nedoporucujem ti ziadne kupanie. poprve to mozes dalej sirit a podruhe mozes este to od niekoho viac chytit. ja sa ani doma nekupem vo vani, len sprchujem lebo teplo a vlhko tomu len pomaha.
JONIKA : ahoj. no... mam z toho zmiesany pocit. zaciatok uzivania tabletiek mi vysiel akurat na menstruaciu a trochu po nej tak neviem ci to na to malo a ma nejaky vplyv. kazdopadne ked mi skoncila menstruacia a este som asi 3-4 uzivala a potom na 20 pauza tak mam pocit ze mi je lepsie. neviem aky to ma mat priebeh prvy mesiac ale po vysadeni prvej davky mam pocit ze sa mi to dost dost zmiernilo. prakticky ziaden vytok, len taky priesvitny ale to je asi normalny vytok ( kedze uz mam tieto problemy dlho tak uz ani neviem co je normalne ).neratala som tie dni co mi bolo super ale asi tak 5 dni pred dalsou menstruaciou sa mi to svrbenie trocha vratilo. neni to take silne ako predtym ale je to mykoza, to uz poznam. vo stvrtok 2.7. zacinam brat dalsich 10 tabletiek tak uvidime ci sa to zase o trocha nezlepsi.

lagunasa

Nidone: nedoporucujem ti ziadne kupanie. poprve to mozes dalej sirit a podruhe mozes este to od niekoho viac chytit. ja sa ani doma nekupem vo vani, len sprchujem lebo teplo a vlhko tomu len pomaha.
JONIKA : ahoj. no... mam z toho zmiesany pocit. zaciatok uzivania tabletiek mi vysiel akurat na menstruaciu a trochu po nej tak neviem ci to na to malo a ma nejaky vplyv. kazdopadne ked mi skoncila menstruacia a este som asi 3-4 uzivala a potom na 20 pauza tak mam pocit ze mi je lepsie. neviem aky to ma mat priebeh prvy mesiac ale po vysadeni prvej davky mam pocit ze sa mi to dost dost zmiernilo. prakticky ziaden vytok, len taky priesvitny ale to je asi normalny vytok ( kedze uz mam tieto problemy dlho tak uz ani neviem co je normalne ).neratala som tie dni co mi bolo super ale asi tak 5 dni pred dalsou menstruaciou sa mi to svrbenie trocha vratilo. neni to take silne ako predtym ale je to mykoza, to uz poznam. vo stvrtok 2.7. zacinam brat dalsich 10 tabletiek tak uvidime ci sa to zase o trocha nezlepsi.

nidone

Som po porode a zacala som mat problem s palenim a svrbenim nasla som tu niekolko dufam ze dobrych rad.Takze skusim a potom sa ozvem. Je to fakt velmi neprijemne hlavne teraz ked je cas ist na kupko. ahojte diiik

MIMKA1704

dirtyd ako si dokazala vysadit sladke ja mam tiez problemy rovnakeho druhu vytoky svrbenie a tak a nemozem sa toho zbavit moze mi niekto pomoct

mentolka123

JOALIS je detoxikačné poradenstvo, nechcem tu nejako robiť reklamu, nič z toho nemám, ale píšem len o svojich skúsenostiach a skúsenostiach svojich kamošiek. skús www.joalis.sk, tam si môžeš vyhľadať poradcu vo svojom meste, oplatí sa, naozaj....... treba nájsť príčinu, zariadiť sa podľa toho, vylúčiť čo škodí a ideš ďalej.... bez nepríjemných problémov

mentolka123

ešte som zabudla dodať, dôležité je stravovanie, ak máte plesne, tak prísna protiplesnova dieta, a ked pisem prisna, tak aj myslím, že he prísna, žiadne sladkosti, dievčatá, žiadne, ani v ovocí.... treba ale vydržať, oplatí sa to, je to krásny pocit, vedieť, že ste ok a že vás nič nepáli, nesvrbí a nemáta...... ak chcete vedieť viac, moj mail altevita@azet.sk
držím palce

mentolka123

Treba vyrieiť príčinu, nie dôsledok, aj ja som mala výtoky, skúsila som vyšetrenie JOALIS, trvalo to pár týždnov ale verila som a vydržala a oplatilo sa... boli tam plesne, ložiská na slezine, pečeni....... dlhodobé záležitosti... čípky od gynekológa pomôžu, ale jedine po najbližšiu menštruáciu....... a ideš dookola..... výtoky sú ťažko liečiteľné, ako napr. alergie, ale treba skúsiť JOALIS, mne to pomohlo a moje kamošky si tiež pochvaľujú........ výhoda je, že popri tom môžete brať aj tabletky od gynekológa.....