Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

EO

Imika
Po uzivani antibiotic je to velmi bezne
treba vsak zacat uzivat aspon mesiac probiotica/lebo antibiotica nicia aj dobre bacterie ktore sa udrzuju v nasom tele/
skore uzdravenie

EO

WXW-
Oreganovy olej ja beriem kazde rano na prevenciu.Ohladom vyplachovania ano,len to treba vyskusat.
Ak mas zaujem o kvalitny Oreganovy Olej/Bio/napis email allnewyouspa1@optimum.net poslen info

imika

NO JA SOM TO MALA ASI 3KRAT,po antibiotikach.zena to ma vraj raz za zivot alebo uz stale,kazdu chvilu...nic moc ze...

EO

Ahoj Dievcata
Je mi luto ze trpite dlhu dobu takymto problemom!
Vyskusali ste??Oreganovy olej uzivat 2-4 krat denne .Pit niekolko lyzic Jablcneho octo s vodou,Vyplachovat posvu s roztokom vody a Oraganoveho Oleja 2 x denne ,mozete aj v sprche.Pri nepravidelnom sexe treba nahradit samostatne uspokojenie.Koli tomu lebo posva ma podobne zlozenei ako usta .Ked je nepravidelne prudenie krvy potom sa tam vytvaraju baterie.A tiez zmenit stravu vyradit mliecne veci,kvasnice ,bielu muku

alzbee

Ved to je podobne, ako ked je zena vlhka od vzrusenia, cize myslim si, ze chlapom sa to skor paci, ze je ich partnerka nazhavena (aj ked to teda mozu byt len tie "cistiace šťavy"), nez aby im to bolo nechutne...chlapovi, ktory je zrely na sexualne radovanky a aspon trochu vie, ako zenske telo funguje, taketo "veci" (podla mna) nie su nechutne...

Kachna

CAwte....uz sme sa dozvedeli ze taky obycajny vytok ma kazda zena....ale man zaujima ak na to reaguju chlapi....nahodou pojdu tam dole a zistia ze maju nejaku nechutnu ruku...co spravia,?utru sa alebo co??neni to neprijemne??hej ajsne pri pohlavnom styku je to v phoop....ale ked tam ma ist s jazykom alebo prstami...o enviem enviem....

dkaujem...

kape

Ahojte všetci ja mam palenie svrbenie vytoki proste je to neznesitelne a mna taky život nebavi ved mam len 22rokou a už mam take problemi no neda sa to vdržat a vyskušala som vela vecii a mam to už 3 roky čo mam robyt abi to prestalo.

Jank

ahoj ja som mala tiez tento problem svrbenie ba az silne palenie nevedela som co mam robit priatelovi zacali vychadzat vyrazky z mojho vytoku pouzivaala som rozne masticky, tablety trosku mi to pomohlo ale potom sa to vratilo moj problem bol asi aj ten ze som nepouzivala gel na intim. hyg. zacala som pouzivat lactacid umyvam sa s nim stale na int. partiach a svrbenie a palenie som uz velmi dlho chvala bohu nezazila citala som ze ked je vytok pomaha aj cajovnikovy olej ten som zacala uzivat potrem si z vnutra dost to potom stipe ale pomaha :)

ayurvedsky maser

Kvasiniek sa da velmi rychlo zbavit, len je potrebne dodrziavat urcite veci a zistit o aky problem sa presne jedna. Info cez mail.