Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

eni

Ahojte čítala som tu o novej tabletke mycomax ktorá sa užíva ústne a vraj rýchlo zaberá skúšali ste to už? Neviem síce či je to správne lebo niekedy sa naozaj presne nedá povedať či sa tá tabletka hodí presne na ten náš zápal ale kedže vieme že máme kvasinky skúsit to môžme,lenže ktovie či je to aj pre ženy ktoré trpia mykozou opakovanie resp.skoro stále....ak máte už nejakú skúsenosť napíšte.

lagunasa

Jonika:
asi pred tyzdnom som dobrala druhu desiatku Candyvaku. tiez mi skoncila menstruacia vtedy niekydy priblizne. a vysledok? OTRAS. zase sa mi to zhorsilo. v pondelok som sa zase doskriabala od toho svrbenia az ma to aj palilo a stipalo tam kde som bolo vyskriabana. uz to svrbenie neni take silne ale vytok hej. dnes idem na konktrolu ku gynekologovi... zase.... tak uvidim co povie lebo toto bola pre neho kvazi posledna alternativa co mi ma pomoct. a ked nic poriadne nespravi tak idem skusit Alternativnu medicinu. je to sice drahsie ale aj tak som za tohto sukromneho doktora dala riadne prachy a aj tak nic tak teraz mozem skusit ine. drzte mi palce, inac budem mat pysky uplne doskriabane a krvave a nie od menstruacie.

Simili

ahojte.mam 19 rokov a mam uz asi tyzden taky problem..vytoky a svrbenie mam uz davnejsie ale gynekologicka mi vzdy predpisala len tu tabletku ktora je jedna v baleni ale to samozrejme zabralo len nacas..viem ze uz sa tu popisali vseliake rady o tom ako sa toho zbavit ale mne sa k tomu vsetkemu pridali este zvlastne neviem ci by som to definovala ako bolesti,vo vnutri nie v posve ale ako keby tak dalej na pravej strane..k tomu taky divny pocit ako keby svalovica alebo nieco take,mam z toho pocit ako keby sa mi tam nieco vyhodilo alebo tak..proste skusam hmatom ci zacitim nejake bolestive miesto ale nic..to len tak ako keby chvilami boli potom zas nie...k tomu ked idem na zachod obcas ma rezie a casto chodim...co si myslite,je to nejaky gynekolicky problem alebo mocove cesty?skusala som kupele aj z mysieho chvostika aj dubovej kory ale stale tam je ta tupa bolest...

alzbee

Sisa72: to som mala probiotika na vkladanie do posvy..teraz je uz treti den od ich dobratia a tie hrudky zmizli, cize to bolo naozaj z nich:)

alzbee

Dakujem sis72:) ale napisala som im pre istotu email, ktory uvadzaju v pribalovom letaku a odpisali mi, ze to je z tych probiotik a ze po ich dobrati by to malo zmiznut. Ostavaju mi este 3capiky, tak uvidim.Az by to nezmizlo, tak pojdem na gyndu...

alzbee

Ahojte baby. Beriem probiotika Gyntima..kupila som si ich, lebo som citila, ze nie som "tam dole" v poriadku a tieto probiotika sa daju pouzivat aj na prevenciu, ale aj na liecbu. A moj problem(?) spociva v tom, ze ked si strcim prst do posvy a vytiahnem ho, tak mi na nom ostavaju biele (az mierne zltkaste) hrudky, ktore nijak nezapachaju..a citim, ze to je na stene posvy-proste si to viem prstom zotriet a vytiahnem si tie spominane hrudky. Tak ja teraz vobec neviem, ci je to z tych probiotik (v pribalovom letaku nic take nepisu) alebo ju mam choru...inak ale nemam ani vytok, ani palenie...:-/