Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

eo

Dievcata
Vyskusajte Oreganovy olej 3x denne 3kvapky do pohara vody + mala lyzica Jabcneho octu.Aspon mesiac ! Plus Vyplachovat posvu 1x za den / maly pohar valznej vody + 1 kvapka Oreganoveho oleja/dajte do strekacky alebo pod..Treba to vsak uzivat pravidelne .Dalsi dolezity detail je treba stymulovat prudenie krvy v posve lebo ona ma podobne zlozenie ako usta kde sa bakterie radi schovavaju.
Prisna dieta!
Vela stastia.

Jonika

lagunasa, skus si kupit Dafnegin na 14 dni. Dal mi to moj gynekolog. Na predpis to stoji cca 1,20 Eura, bez predpisu to stoji 10 Euro. Mas to na 14 dni, takze je to lepsie, ako tie cipky, co su len na 6.

Skusila si uz tee tree olej? Cenovo najvyhodnejsi (zatial, co som zistila) je Femisan. Je to tee tree olej s kys.mliecnou a je to na 6 dni.

Ja to teraz kombinujem s Tantum Rosalgin vyplachmi raz za den. Co uz mam robit. Ta moja infekcia nie a nie odist.

Dnes som si z nervov dala Kastany, tak super.

Rozmyslam, ze vyskusam Joalis..ale bojim sa tej diety. Ja totiz milujem mlieko a vsetko mliecne.

Jonika

No ty koxo, takze ti Candivac nezabera. Aku alternativnu medicinu ides skusit? O com to je? Ja som teraz tiez na druhej 10tke Candivacu, no zatial nepocitujem ziadnu pozitivnu zmenu. Ja mam nejaku infekciu uz dva mesiace a neviem sa jej zbavit. Zajtra idem k lekarovi s tym...

Simili

sisa72 presne ako hovoris,ja mam pocit ze mi nezabrala ani ten prvy krat,ja uz tam chodim pomaly ako na klavir,teraz mi predpisala macmiror mate s tym nejake skusenosti?myslim ze ten moj problem s tou bolestou ani moc nepocuvala hned ma vysetrila a jedine co povedala ze to moze byt aj z antikoncepcie..tinka:D:ja mam z toho pocit ako keby ma to nejaky klb bolel alebo tak..alebo ja neviem je to zvlastne,taka duta tlmena bolest...

eni

sirius tu na stránke v som sa dočítala že teraz vyrobili jednu tabletku ktorú ti predá v lekárni bez predpisu...

tinka:D

Simili
.....................................
ahoj mam to iste co asi tiez tak tyzden a tiez nechapem...presne to mam tak jak thy na pravej strane ja to ma m skor take ako keby suchu pokosku..a tiez to neskutocne reze a pali...pri sexe sa to neda vidrzat...:(((

sisa72

Simili,

ak Ti doktorka predpisuje stale tu istu tabletku to už časom nezaberá.. Môžeš mať aj zápal močového mechúra ked ta boli pri močení a chodiš často.. ak m áš partnera musi sa preliečit aj on myslím ženské veci.. inak to budete prenášat jeden na druheho..