Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

ayurvedsky maser

EO:
A co tak urobit si cieleny sken organizmu u mna a zbavit sa kvasiniek napr. behom dvoch tyzdnov? Ma zmysel trapit sa 10 rokov? Ved sa daju velmi lahko zlikvidovat. Mam mnoho zien, ktore sa uz o tom presvedcili na vlastnej kozi a su spokojne, ze ich problemy su prec.

eo

Jonika
Skus si s vyplachovanim posvy,niekolko dni .
Dieta je velmi dolezita,Kvasinky, candidasa pod... sa zivia a drzia v tele lebo maju z coho zit.Ja viem ze dieta neni lahka vec ,lebo som na nej uz asi 10 rokov ,niekedy ju sice nedodrziavam a potom vidim velke rozdiely. Treba zacat skusat po malych krokoch .Kvasnice ,biela muka ,cukor su vsak najdoleitejsie vynechavat.Skus celozrnnu muku .

ayurvedsky maser

Tinuska 5678:
Dufam, ze vysetrenim a liecbou prechadza aj partner. Pokial sa liecis len ty a partner nie a pritom spolu pohlavne zijete, tak sa toho problemu asi nezbavis.

ayurvedsky maser

Jonika:
Ked si das na nete do vyhladavaca "Lovec parazitov" tak sa dozvies viac o mojej praci. Mam hodne zien s gynekologickymi problemami a spolupracujem i s gynekologickym oddelenim niektorych nemocnic na Slovensku, kde im robim diagnostiku pre klientky, ktore o to maju zaujem. Pomocou liecebno-diagnostickeho zariadenia, ktore bolo povodne vyvinute pre kozmicky program ti presne viem zistit ake mas v tele virusy, bakterie, ci parazity a zaroven aj ucinne ich likvidovat. Rozne kvasinkove, ci chlamydiove infekcie sa daju liecit, len sa treba ozvat a nechat sa zdiagnostikovat. V liecbe vyuzivam potom poznatky i z Ayurvedy, ci cinskej mediciny...
S pozdravom Milan Pravda

tinuska5678

ahojte, ja sa kvasinkami trapim od januara. brala som uz kopu liekov vacsinou vaginalne tablety - candibene, canesten, feminella, gynoflor, macmiror, a este niekolko ktorych nazvy si uz ani nepamatam. zacala som uzivat candivac. takmer dva mesiace bol pokoj a na treti mesiac, teraz v july som chytila zapal dvakrat a bolo to este horsie ako predtym. uz som z toho zufala. keby sa to aspon nevracalo dvakrat za mesiac :( myslite ze to ma nejaky suvis aj s tym ze partner sa lieci na kondylomy?

Jonika

damian
ty tu vypisujes tu tvoju stranku, ale ked sa tam idem pozriet, nic tam nie je...nabuduce radsej napis nieco kveci.

Jonika

ajurvedsky maser
To vies, tebe sa to lahko hovori, ked ty kvasinkami netrpis. Co by si robil, keby tebe ajurvedsky system nepomohol? Kazdy zensky organizmus je individualny, a teda plati, ze co pomoze jednej, neznamena, ze pomoze aj druhej...

Odkial si, ako liecis?

Jonika

eo
Ja uzivam oreganovy olej 3 kvapky 2 krat denne a aj Aloe Vera dzus. Dietu nedrzim zatial, no sladkostiam sa vyhybam a bielej muke sa clovek nevyhne. Ziadne zlepsenie, alebo akukolvek zmenu vobec nepocitujem...

ayurvedsky maser

Mozu to vsak sposobovat i ine mycoplasmy, ci popripade chlamydie. Tie sa likviduju velmi tazko a hlavne ked sa zistia neskor. Viem vam pomoct presne zistit o aky problem sa jedna a ucinne aj pomoct v jeho likvidacii.
Cim dlhsie budete skusat vsetky mozne tzv. recepty, ktore by mali pomoct, tak tym tazsie sa toho svojho problemu budete zbavovat. Milan Pravda, liecitel

ayurvedsky maser

Pokial mate problem s kvasinkami, tak okrem liecby zenskych veci sa treba zaroven venovat aj precisteniu criev. Velakrat vas problem robi kvasinka Candida albicans. Ta prirodzene zije v crevach, ale staci narusena mikroflora, zvyseny prijem cukrov a ona sa rapidne zacne mnozit. Napadne vam zenske veci a pripadne i ine casti organizmu vratane oci...