Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

alzbee

doda333: kup si Canesten tabletku..az ti to neprejde do 3-4dni, tak chod na gyndu. Ja naozaj nerozumiem, ze coho sa hanbis? ved gynekolog vidi denne tolko vytokov a roztiahnutych noh!!! az ti to neprejde, tak fakt k nemu chod-radsej ho navstiv raz, nez potom k nemu behat stale, ked to zanedbas.a ked mas vytok, tak s priatelom ani nespi a kludne mu povedz, co je vo veci...ved hadam nie je hlupy, aby nepochopil, ze mas problem.

doda333

ahojte mam problem s vytokom uz neviem ani kolko a ku gyn. sa hanbím isť aj priateľa mám a hanbim sa s ním koli tomu spať nie je nejaka možnosť liečby doma??? niečo čo by mi pomohlo ??? prosim poradte mi

malicqaa

ano ria...je to normalne kazda zena ma vytok:)len keby ta svrbel a palil alebo nebodaj nejako pachol nejako tak to uz je o inom...teraz mam taky mensi vytok ale pocas plodnych dni je vacsi.a beriem to normalne...ano ber to tak ze si zena.:)aj ked ta chalan spravi a to co z teba vyjde ta to nieje hned choroba:)

ayurvedsky maser

Eo:
Pomocou diagnosticko-terapeutickeho zariadenia, na ktore som aj skolitelom viem presne zamerat ake kvasinky, ale vo vseobecnosti virusy, bakterie ci parazity mas v tele a po ich zamerani ich aj cielene likvidovat pomocou nizkofrekvencnych vln voci ktorym sa nedokazu branit. Pripadne to kombinujem doplnkovymi pripravkami, aby ten klient nemusel chodit ka tie frekvencie casto. Kvasinky riesim uplne bezne a ozaj je to velmi rychle sa ich zbavit ked vieme ktora tie problemy sposobuje a okrem obmedzenia prijmu cukru klient sa nemusi nejak zvlast obmedzovat.
Pre ludi mam telefonicky kontakt 0905905912 kde mozem podat viac informacii a aj objednat na vysetrenie.
S pozdravom Milan Pravda.

ria25

malicqaa......a je normalne aj to, ze ho mavam stale kazdy den??lebo ty pises ze ho mas vacsinou pocas ovulacie...je pravda, ze sa mi dost meni, po kramoch skoro nic, cez ovulaciu silnejsi aj hustejsi a potom az do kramov furt....teda ak to nesposobuje ziadny problem mam sa na to vykaslat a brat to proste tak ze som zena a nieco ta maternica produkovat musi???dakujem

ivet 245

Ahojte, prebehla som len niektoré príspevky, ale poznám o čom hovoríte. 4 roky, denno-denne som trpela týmito výtokmi, svrbením, pálením ... Príčina sa už odhalila. Zistili mi alergiu na laktózu !!! A samozrjeme, že liečba Gynopevarylom, Canestenom a ... nezaberala, pretože obsahujú laktózu!!! Dg sa dá určiť z krvi a tú vam ale môže odobrať len imunológ. Automaticky som musela prejsť na bezlaktózovú stravu, čo je veľmi náročné a obmedzenia sú obrovské, ale odvtedy som zápal nemala a je tomu 7 mesiacov. Držím palce.

malicqaa

vyotky su normalne mna tiez nic nesvrbi nepali a pocas plodnych dni mavam vytok ta ta v lekarni je asi hlupa pi*a

ria25

baby, chcela som sa opytat....viem ze tu viacere riesite problemy s vytokom, naslednym svrbenim a palenim...je tu aj taka, co ma vytoky nonstop bez akychkolvek problemov?nesvrbi, nepali, nemam nic opuchnute, nezapacha to, je taky belavo ciry,vodovy...je to vobec normalne mat ho kazdy den??citala som o tom uz vela, vacsinou tvrdia ze posva sa musi zvlhcovat, ved je to predsa len sliznica a tym sa vlastne aj chrani pred urictymi infekciami, horsie by bolo keby bola sucha...a pisali aj o mnozstve vytoku a ta hranica bola teda podstatne vyssie nez to co mam ja....v lekarni ma zas odpiskala tym ze som chora a ze nie je normalne mat vytok....vie vobec niektora poradit, co je vlastne NORMALNE???dakujem

malicqaa

ahojte...volám sa ivana,.uz asi pred dvomi tyzdnami som zacala chodit casto na wc aj to bolelo..ked som pila urologicky caj tak to aj preslo a minuly tyzden som mala silné bolesti v podbrusku aj v pravom boku a doktorka mi zsitila zapal mocovych ciest aj obliciek a hnis v moci,poslala ma na detsku nefrologiu,na zapal mocovych ciest mi dala xorimax a uz ho ochvilu doberiem a vsetko je uz pohode,..vzali mi moc a zistili mi kvasinky v moci..a predpisala mi diflucan a tam bola jedna tableta dnes som bola zanou a povedala ze v pohode.piatok idem na kontrolu to fakt sa tak dlho liecia kvasinky?len to je v tom ze mna nic nepali ani nesvrbi....doktorka povedala ze to moze byt z kupaliska ale ja som tohto roku na kupalisku este nebola ..a uz ani nikdy nepojdem!!!!alebo z nespravneho utierania posvy...poradte..

eo

Ayurvedsky Maser
O Akom precistovani organizmu sa jedna??????Kolko take ocistenie stoji?
Dva tyzdne je kratka doba ?Co ta ocista obsahuje????????
Ja sa netrapim z dietou, len viem ake jedlo je spravne konzumovat.Ved sme ,co konzumujeme!