Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Kariiin22

ahaa..Lebo mne vobec nic nepovedala.Len mi rychlo zamrmlala ze take a take vysetrenie mi ide robit-co sa ja teraz len domnievam ze bola cytologia.a to bolo vsetko.ziadne dalsie informacie.Ale skusim tam zavolat,vdaka

alzbee

kariiin22: ohladom vysledkov treba vzdy zavolat na gyndu-zhruba o taky tyzden...teda aspon u mojej doktorky to tak chodi (ale ja nie som z TT)

Kariiin22

Caute baby.Je tu nejaka z vas ktora chodi do trnavy na polikliniku k dr.Ugorovej?Ja mam 18,vybrala som si ju lebo som chcela chodit k zenskej doktorke ale ked som tam prisla na prvu prehliadku a chcela som si predpisat antikoncepciu tak mi nezobrala ani krv ani nic.Ked som tam isla na dalsie vysetrenia s tym ze mam problemy s vytokom robila mi nejake vysetrenia mam pocit ze to bola cytologia ale ako sa dozviem vysledky??nepovedala mi k tomu absolutne nic,o co sa jedna proste nic.Vytok je taky akoby keby zltozeleny slizovity-neviem ci ide o kvasinky alebo nieco ine.Proste zda sa mi neodborna a neprofesialna.Neviete o nejakej inej zenskej doktorke v Trnave?Alebo nejaky gynekolog s kym mate naozaj dobru skusenost?Dakujem pekne za kazdu odpoved

eni

Ahoj tinuska ja len na margo toho že ideš na dovolenku a bojíš sa aby ta to nechytilo..ak ideš k moru tak sa neboj to ti len prospeje a máč sa v nom koľko len budeš môcť a vládať :) pretože slaná voda dezinfikuje a nieje to kec lebo z vlastnej skúsenosti to mám overené ked som bola pri mori nemala som žiadny problém a bolo to super.A s tým rosalginom robiš dobre aj ja to tak robím ale teraz už nie tak často no dávam si k tomu ešte aj gyntima čípky probitické 1-2krát do týždna.Zatial nemám vážnejšie problémy mna len stále trápi výtok a teraz ešte beriem Femivaxin podobné ako Candivac (aj ten som brala ale mne nepomohol )a z tohoto mám posledné tabletky tak uvidím či pomôže. A s tými probiotikami neviem ako je to či sa neovplyvňuju ale myslím že ak máš určitý časový odstup tak by to malo byť v poho.Tak uži si tu dovolenku :)pa

tinuska5678

a este jeden dotaz. gynekologicka mi povedala ze pri dlhodobych tazkostiach je canesten nevhodny a moze sposobit dalsie podrazdenie

tinuska5678

ahojte takze v july ma to chytilo hned dvakrat na zaciatku a na konci mesiaca. teraz mam mesiac pokoj. o tyzden ideme na dovolenku takze strasne dufam ze sa mi to nedostavi prave tam. ten mesiac pokoja neviem skoje to mozne ale zacala som pit kazdy den acidko rano - upravilo sa mi a podstatne zlepsilo travenie. uzivam lactobacilly 1-2 tablety denne a aspon raz do tyzdna vyplach rosalginom. snad to vydrzi este aspon mesiac

Jonika

eo
dakujem za tip. Moj gynekolog mi dal Mycomax na dlhsiu dobu, tak som dnes zobrala jednu tabl. a svrbenie ustupilo. Zakazal mi jest aj sladkosti, tak sa to budem snazit dodrzat. Boze, len neviem, ci Mycomax zaberie aj dlhodobo. Snazim sa varit zo spaldovej muky a jest amarathove a spaldove cestoviny, no nie vzdy sa to tak da - hlavne, ked je clovek mimo domu.
No uvidime...

ayurvedsky maser

Slaby vytok cirej farby bez zapachu moze mat kazda zena. Pokial vsak ten vytok je silny, meni farbu, alebo zapacha, tak to uz v poriadku nie je. Mozu sa k tomu pridruzit dalsie problemy ako svrbenie, palenie, ci stipanie. Vtedy treba uz vyhladat pomoc odbornika, ktory sa rieseniu tychto problemov venuje.
Je to mozne aj u mna, ale to je uz na rozhodnuti kazdeho pre aky typ liecby sa rozhodne. Ci pre klasicku mediciny, ale prirodnu liecbu za pomoci pristroja z kozmickeho programu. S pozdravom Milan Pravda