Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

katusaja

simona
nech Ti gynekologicka spraví cytoster, v dnesnej dobe uz ma kazda druha zena rakovinu krcka maternice, ktora vznika z casteho pohlavneho styku

SIMONA332

caute baby!nemali ste niekedy taky problem ze vas bolelo akoby tak vo vnutri vaginy?neviem to nejak blizsie specifikovat lebo si neviem nahmatat to bolestive miesto ale citim ze tam je,ked chodim alebo si lahnem.Je to taka zvlastna tupa bolest,ked si stlacim vajecniky nic,nic v tej oblasti proste je to tak vo vnutri nejak.Bola som aj u gynekoligicky ale prave vetdy som tam bola aj s vytokom,a nejak tento moj problem odigorovala a dala mi len nieco na ten vytok.Dakujem

11kvetinka11

Ahojte všetky čo trpíte!
Netrpte a zožente si tekuté colostrum! Okrem candidózy a zápalov vám porieši kopec iných problémov.Mne gynekológ po ťažkej operácii naordinoval lieky s desivými vedľajšími účinkami. Vďaka colostru nemusím užívať žiadnu chémiu a som úplne v poriadku.Candidóza je pre tekuté kolostrum hračka, tak sa tešte - budete mať konečne pokoj- pamatám na tie nechutné problémy, ktoré sa mi stále opakovali a ... veď to poznáte :-)))
Sem tam sa dá zohnať v lekárni, alebo www.biocolostrum.sk

nahnevana

Ahojte.aj ja mam problem.mam biely az do zlta zapachajuci vytok.doktorka mi brala vytery ale nic nezistila, ziadne parazity.je to mozne?alebo mam zmenit lekarku?lebo si myslim , ze tam nieco musi byt.

jajanaja

Maria 55,
práve si porušila pravidlá tohto fóra: "...otvorene alebo skrytou formou poskytovať reklamu, a to akejkoľvek fyzickej alebo právnickej osobe ako aj akýmkoľvek výrobkom..."

Ty si distribútorka výrobku, ktorý tu na fóre doporučuješ. Avízo dám aj administrátorovi.

Vieš, proti radám nemám nič, ale mohla si napísať len to, že vieš o riešení a kto má záujem, nech ti pošle mail. Zvolila si si však inú možnosť.

tinuska5678

a este ma napadlo ci niekto z vas skusal maldion vag.kapsule a ak ano tak ci su ucinne. a taktiez som dostala odporucenie na vag globule kitovuli ako prevenciu ale dala som si ich dvakrat a dvakrat sa mi po nich objavili kvasinky.

tinuska5678

ahoj eni dakujem za radu snad bude dost teplo aby som sa mohla kupat :) ten femivaxin nema to nahodou rovnake zlozenie ako candivac? mne sa zda len ze femivaxin je o par eur lacnejsi. ja som uzivala cadnivac ale pocas tych troch mesiacoch uzivania sa mi kvasinky vratili niekolkokrat. tak neviem ci ucinok nastupuje az po tych troch mesiacoch. ja mam tiez vytok ale len velmi slaby, ale to mi az tak neprekaza kym to tam dole nepali a nesvrbi :) je super ze aspon na takomto fore sa mozes otvorene poradit s inymi babami o tychto problemoch. lebo sa mi zda ze aj ked je to bezny problem tak sa zeny o tom hanbia hovorit

sisa72

To čo ti robila je citologia.. je to preventivna prehliadka kde by ti mala skontrolovat aj prsia a urobit ultrazvuk.. kedže je to preventivna prehliadka robi sa raz do roka a preplaca ju poistovna.. tvoja lekarka si mohla vypytat vtedy peniaze ak si u nej bola prvy krat, alebo ak si prešvyhla rok..je to ak u zubara.. ak psa nedostavíš na prevetivnu prehliadku tak si platíš..krv už teraz neberie ženská lekarka, ale musiš navštivit obvodnu a povedat jej že chceš zobrat krv kvoli pečenovym testom..

Kariiin22

Moznoze automaticky predpokladala ze o tom viem,ale ja som tam bola len 3 krat alebo tak.Viem ze mi robila nejake vysetrenie ohladom toho tusim ze ako znasam antikoncepciu a potom take s niecim takym velkym striebornym a na koniec si dala tampon a dost to bolelo,teraz si pripadam tak laicky vysvetlujem ale inak neviem-viac mi o tom nepovedala.A vzdy si za take nieco vypyta 10 eur ze vraj to poistovna nepreplaca co som si tiez neni moc ista ci je tak.

alzbee

Kariiin22: a este, aby som nezabudla, tak viem, ze raz mi robila nejake vysetrenie a vtedy som mala ohladom vysledkov zavolat az o mesiac...takze mozno aj tebe povie, ze vysledky este nie su. Ale u vacsiny vysetreni byvaju do jedneho tyzdna.