Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

until

ahojte chcem sa opytat čo pomôže na kvasinky?brala som aj lieky a bolo to dobre no teraz beriem antikoncepciu a počula som že oni podporuju kvasinky. občas mam slabé pálenie a svrbenie ale nie také ako pred liečbou. no chcem vedieť čo pomôže aby tká infekcia ustupila uplne. Môžem piť veľa mlieka? prosim poradte dakujem

annamarii

pre lylysku;ahoj neviem ci ti to pomoze,ale na zapal mocovych ciest su velmi dobre brusnice,aj susene.maju velmi dobre protizapalove ucinky.tiez je dobre nosit nohavicky s cistej bavlny.na tanga radsej zabudni.

regyna

Mne predpisoval gynekológ tabletky MYCOMAX. Ale už som kdesi videla, že sa dá kúpiť bez predpisu, ale neviem to isto. Berie sa jedna tabletka mesačne v prvý deň menzesu. Mne pomohol.

lylyska

ahoj dievcata,aj ja by som vas xcela poprosit o radu.....uz dva roky ma trapia vytoky,mavam aj zapal moc.ciest,pravidelne skoro na den sa mi to po roku vracia...neviem,co mam robit,nemozem mat ani pohlavny styk s priatelom,lebo vzdy sa mi nieco prihodi,bud ecoli,alebo nejake mykozy a pod.Priatel bol tiez uz niekolko x u doktora ale jemu nic nezistili.....a ja si davam taky pozor na vsetko a stale je to rovnake...bud sa mi to s pohlavnym stykom vrati,alebo aj bez toho sa mi to po case vracia...prosiiim,poradte co s tym??????dakujem moc....

Lusik

Ahojte,
som teraz v zahranici a nemozem ist ku gynekologovi na vysetrenie, hladam daku alternativu...Uz asi 2 roky mam stale vacsie problemy s vytokom, zda sa mi, ze odkedy som zacala sexualne zit s priatelom. Uz v minulosti som mala 2x mykozu (asi), svrbela ma strasne vagina, ale zmizlo to po pouziti vaginalnych cipkov. Teraz ale ma nic neboli, nesvrbi ani nepali, len mam neustaly vytok, raz slabsi, raz tak silny, ze mam mokre nohavicky, az citim, ako "to" zo mna tecie...Uz bez slipovych vloziek ani zit nemozem. Vytok je biely, trosku do zlta, dakedy je velmi riedky, inokedy hustejsi, belsi. Takmer nepachne, iba trosku. Zda sa mi, ze den po sexe je ten vytok intenzivnejsi. Uvazovali sme, ze by to mohla byt aj alergia na kondom, ale ja som nikdy ziadne alergie nikdy nemala a vytok mam aj bez kondomu. Skor sa mi zda, akoby bola moja vagina permanentne podrazdena, mozno voda, mydlo...fakt neviem. Mama mi poradila davat si dovnutra biely jogurt na podporu mikroflory, tak to teraz zacinam skusat...Moze mi dakto poradit, co to moze byt a ako si mam pomoct?

1zenaxy

Ja nemam dlhodobe problemy, ale ked sa mi objavi nahodou vytok, tak ho zlikvidujem vyluhom z orecha. 4-5 listov z vlas.orecha natrham, dam do zavar.pohara do studenej vody a necham vyluhovat cez noc. Rano po sprche sa este tym vyluhom umyjem zospodu a mam pokoj s vytokom. Aj dcera mala vytok po antibiot. a takto sme ho hravo zlikvidovali.

slavina

Ja som tiež mala dlhodobé problémy a nič nepomáhalo až som nakoniec zistila,že to mám z vody a vyriešila som to tým,že som si zo začiatku robila po každom kúpeli a osprchovaní výplachy TANTUM ROSA,sú úplne skvelé a teraz si to už udržiavanm len tým,že na úmývanie používam LACTACYD, a akonáhle sa objaví čo i len najmenší náznak výtoku,urobím si ten výplach a mám zas pokoj.

lagunasa

Jonika:
ahoj. neviem ci ta teraz nevystrasim ale tusim aj ja teraz uzivam Mycomax. nepametam si ako sa to presne vola ale su to take tabletky v prasku v tom pastikovom obale ako byvaju lactobacily a su dvojfarebne oranzovo ( alebo cerveno ) biele. tusim je to jen Mycomax ale uplne ista som si neni. kedze sam doktor povedal ze tak brutal mykozu ako mam ja este nevidel a nic nezabera tak mi toto predpisal troska netradicne. normalne by sa mala brat jedna tabletka rano nalacno ked ti zacnu kramy. ale mne to nepomahalo. tak mi predpisal dve tabletky rano na lacno a dve tabletky vecer ked mi koncia kramy. uzivam to tusim 3. mesiac a v poslednom tyzdny sa mi znova troska mam pocit vratili moje problemy. neni ten vytok taky silny a tak velmi hrudkovity ako predtym , ale zato je taky ako keby hnedy ... taky hedy mavam ked sa mi blizia kramy ale toto mam aj uprostred a menej hrudiek. tak uvidime co mi povie na tej kontrole.

lagunasa

Kariiin22:
ahoj. ja som z trnavy ( aj ked teraz tam uz nebyvam ) a chodila som k inej zenskej gynekologicke a tiez nebola profesionalna. tak som presla k inemu teraz chlapovi genekologovi. ten bol este neodbornejsi podla mojho nazoru a este ta jeho sestricka bola blb. tak som si nasla sukromnika v Bratislave. aj ked je na rok dost drahy ale aspon ma zaujem ma vyliecit a snazi sa a riesi.... aj ked stale nic a to k nemu chodim skoro rok. ked nepomoze tak idem tiez prec a skusim nejaku alternativnu medicinu. ked s mykozou bojujejm uz 3,5rok a nic tak je clovek schopny cokolvek.teraz mi ten doktor predpisal brutalnu davku liekov ktore sa mi zdali ze uz konecne zabrali ale v poslednom case mam pocit ze sa mi to sice v mensom ale vratilo. neviem. 24,9, mam ist na kontrolu tak uvidime co povie na to on.

SIMONA332

katusaja:Ja mam 18 rokov,a nejaky casty sex nepraktizujem.cytologiu mi gynekologicka robila ale este nemam vysledky..Je mozne ze by som mala rakovinu krcka maternice?Mam aj problemy s castym vytokom,tiez ma pali pri moceni a casto chodim.Ale zas keby som mala nejaky zapal nemala by som aspon teplotu alebo tak?