Mam AIDS

sage

jaaaj neviem neviem, kto by nevydrzal, ci ja alebo ona. mala je taka pritulna, az niekedy ziarlim, ze ma pokojne vymeni za inu naruc...

sage

nellka, ale mala uz mala v lete zistene vyterom presne to iste, preto ma to ani neprekvapilo. prekvapuje ma len pristup lekarky. tvari sa, akoze co sa jej tam tlacim a co si sama ordinujem vyter.... a napokon to ani nebolo bezdovodne. a teraz budeme my prskat hnusne antibiotikove sirupy. co poviete, mam vziat hned zajtra potvdit prihlasku do materskej skoly, alebo este pockat :-)))) momentalne dieta nie je vhodne umiestnit do detskeho kolektivu, chacha. tak najde sa tu nejaka opatrovatelka?

nellka

Ahojte:)
Bola som u sestry...Mentolka, tak som si to živo predstavila, ako
sa bojíš pozdraviť toho vášho doktora...pokrochkala som si:):):)
To je milé, ako si opísala to detské oddelenie, zase sa mi potvrdilo, že aký primár, také oddelenie. Ach a ja v lete pocupitám tiež na odd...ale chobotničky tam nebudú...tam s vyskytujú iné potvor/k/y:) škoda reči...
Sage, moraxelu netipoval nikto, tá vaša dr je fakt trubka, náš dr je taký, ako Metnolkin, pokiaľ vykultivuje nejaký humus, tak si robí výter celá rodina, sice ma s tou paličkou nenaháňa, ale musím si to urobiť sama, fuj!
Dúfam, že malej už bude lepšie, tieto malé detičky sa rýchlo dostanú do takého stavu, že len ležia a spia, nejedia, nepijú...ale zase sa im potom dosť rýchlo, až zázračne, polepší. Tak dúfam, že je najhoršie za vami.
Karnevaly nemám rada, nikdy neviem, čo vymyslieť a hlavne, ja mám na takéto veci obe ruky ľavé:( Zatiaľ je u nás v škole o karnevale ticho a dúfam, že to tak aj ostane.
Tak zatiaľ pa!

sage

mentolka, ja som bola na 99% presvedcena, ze bude mat mala v nose zverinec. mala ho tam aj v lete a po ATB ked nam vzala vyter, streptokok jej tam ostal. tak uvidime, ci jej teraz zaberu ci nie. ale ked viem, s akym biologickym faktorom druhej skupiny tu pracujem, tak si asi kupim vystraznu znacku a nacapim ho na dvere.
mentus, toho doktora nam nebudes musiet ukazat, ked vravis, ze chodi v bielom plasti, mali by sme ho spoznat. len aby sme si ho nepomylili s masiarom.
a to ja zas na ulici bezne nespoznavam ani svojho zubara ci gynekologa, chyba mi na nich prave ta lekarska uniforma.

nashira

Kym si tu nebola tak to bolo tak , ze sme tu mali skoro stale monology na striedacku...raz jedna raz druha. Ideme odviezt detiska do kina na muchy...hahhahahahha