Mam AIDS

mentollka

chuda male,chripka a este taka kombinacia s pliagou v nosteku,neviem ci by si sa naozaj nemala s niekym aspon poradit okrem vasej dr.trva to uz dlho a mala musi byt uplne vycerpana aj z tych teplot a teraz ju este zatazujes atb,ani sa necudujem ze to vyzvrackalo chuda.urcite sa s niekym porad,nas dr by nas uz hnal na detske na 100 percent. Ale to ta nechcem strasit.Niekedy sa detickam zazracne rychlo ulavi,tak nech je to aj vo vasom pripade.Len urcite napis ako ste na tom,som zvedava.Teraz idem po malu do skolky,ale o 2hodky som tu. A s tym vyrocim si ma predbehla,akurat som to chcela napisat.Dame si tu stretnutie vsetky vecer 30 teho ?

nellka

Poslala som ti mail. Idem už do postele, ale zajtra sa sem prídem pozrieť hneď ráno. V maile je toho viac, neviem už čo ti ešte poradiť:(

nellka

Sage, ak má malá chrípku+ do toho túto bakteriálnu pliagu, tak neviem, či má takáto liečba význam. Radšej by ste mali ísť do nemocnice:( Tam by jej dali atb do žily, aj ju zavodnili...

sage

hmmm, mala prave vyzvracala augmentin, z nosa sa jej roztiekla krv.... ja uz neviem, aby som teraz ja neopisovala, ako vyzera u nas detska nemocnica :-(((

nellka

Aní nevieš, ako by som ti to priala, aby ste sa už konečne mali dobre!!!!
Navrhni doktorke, aby zobrala výter aj malému, aj tebe, či nie ste nosiči. Ona sa toho zbaví a čo ja viem, malý ju zase nakazí a takto dookola. Keďže ja malá doma, tak je tam veľká pravdepodobnosť, že to stále"chytá" od malého.
Môj muž má zlatého staph. v nose a nikto mu o nerieši, lebo mu nič nie je. Ale keby sme s ním museli bojovať/myslím so staph. nie s mužom:)/, tak by sa musel preliečiť.

sage

no ano, ten staphylococcus je ok, riesime teraz len moraxellu a streptokoka. ona to uz mala v lete, vtedy dr. vravela, ze zrejme od syna zo skolky, len jemu nic nie je. no a my samozrejme liecime, len ak su klinicke priznaky. nechce mala papat, pije dost, stale ma mokru plienku, ked nie som doma, pije cajik, alebo vyvar, no a akonahle sa priblizim, pijeme mliecko. teraz som naozaj rada, ze ju este dojcim.
a ja sa mam fajn, nellka, uz je to neporovnatelne lepsie. aj ta hlava uz je celkom ok, uvidime ci nebude este lepsie :-)))

nellka

Sage, staph. epidermidis by nemal vadiť, ten si žije normálne na koži a občas sa pripletie do výterov, my sme ho nikdy neriešili. Ale tá moraxella, fuj, kde to len nachytala:( A pije a papá aspoň troška?

nellka

Sage, chudiatká malé, nečudujem sa, že si z toho už smutná, ja mám pocit, že vy stále riešite nejaké choroby:( A tebe je ako?
Nashi, tak erotický hlas...no vidíš, keď ťa naštve táto práca, tak môžeš ísť robiť barovú speváčku:)A ty hráš aj na klavíri, aj na gitare? To si všestranná osoba!:)
V piatok je 30teho, to zase budeme piť šampanské? Ale to ubehlo...