Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

alenka

PRV AKO ZACNETE HLADOVKU,prestudujte si odbornu literaturu,lebo si mozte ublizit.Zakladom je precistit si hrube crevo,lebo cez ne pocas hladovky pdchadzaju toxiny a moze sa stat ze sa otravite,vlastnimi jedmi.Potom treba pit,su rozne zeleninove stavy,ktore dodaju telu vitaminy,drzte sa v teple,a,klude,a treba na to pevnu volu,bude vas hlava boliet,citit malatny.ospanlivi.Hladovkou sa daju viliecit choroby,aj rakovina,ale to je uz 42 dnova.vela stastia.a este nezabudnite,po hladovke sa velmi pomalicky vracajte k normalnej strave

leah

ahoky byt stihla,dlho som nebola na tomto fore ale znova som tu a potesila ma tvoja sprava..podla mna je to skvely napad!!!mali by sme to skusit a prezivat to spolocne tak nam to pojde lahsie,povzbudit sa a tak;))))dufam ze mi odpises

byt stihla

ahojte:) takze ja pokracujem,sice som vcera jedla ,ale len trochu a nemala som z toho vycitky.(mala som trochu ryze a cesticka a neskor- o par hodin orechy a kus syra) zatial je vsetko ok,na vahu sa postavim az v nedelu,zatial este nechcem. boze uz aby to bolo:)) :/

kiri

...nehladujte!!! ja som si pred 2 rokmi dala 7 dnovu hladovku - iba som pila mineralku s dzusom bez cukru, caje, vodu a denne 1 bujon, cisty len vodovy. Schudla som za tyzden 7 kil a o dalsi tyzden, alebo dva som to mala naspat aj s trojkilovym bonusom...Uz to nikdy nezopakujem. Vsetky tie posty a hladovky, o ktorych sa docitate na Nete a v knihach od roznych samanov a liecitelov nie je napisane, ze ten post drzia stihli ludia, ktori nemaju problemy s metabolizmom a jojo efektom...Ak chcete drzat hladovku kvoli chudnutiu a nie kvoli inym neduhom, NEROBTE TO!!!!!!!!!!!!!!

byt stihla

ahojte. isiel by tu so mnou niekto na hladovku? nemusite pisat kolko vazite a meriate.budeme si len pisat,kolko sme schudli(alebo co sme za den zjedli,pili..atd)ako to zvladame a podobne veci.zatial to vyskusam len na par dni,kto sa ku mne prida?(ja chcem dat dolu 5 kil)

Leah,ako si na tom?pridas sa ku mne?
Veronička..a ty? budeme si tu o tom pisat ako to prezivame,kolko sme schudli,ako sa citime.
Spicinka ,hmm?pridas sa?nemusis pisat az o 15 dni,mozes pisat kazdy den,ako to prezivas..
takze zajtra zaciname,ale skusme uz dnes vela nezrat a uz iba nieco lahke si dnes dajte.
a dajme si motivaciu,ja napriklad nechcem moj zadok,takze to bude moja motivacia.zajtra sa ozvem,dufam ze sa niekto prida:)

wenussa

Ja velmi dobre poznam hladovku.Drzala som ju niekolkokrat a mozem na 100% povedat,ze z nej schudnete.Lenze len na pohlad,pretoze schudnete len zo svalov,ktore odumru pre nedostatok energie.Vobec sa tym nezbavite tuku.A je celkom iste,ze organizmus hladovanie dlho nevydrzi a potom zacnete nieze jest,ale ZRAT,aj ked sa budete akokolvek snazit,lebo telo si proste potrebuje doplnit zasoby.A vsetko co "schudnete" sa vam vrati aj s urokmi.To vym povie kazdy,kto uz hladoval.A potom sa vam bude ovela tazsie chudnut!

spicinka

Ahojky...Ja som drzala hladovku asi tak 16 dni a bolo to super,az na to ze som schudla 8 kil a bola som strasna.Ale tiez som popri strasne vela cvicila a oila len cistu vodu.Bolo to uz nie velmi pekne sa na mna pozerat.Aj som sa uz citila prilis chuda a no a teraz ju idem drzat zase,tak o 15 dni vam napisem,dufam ze to vyjde.A co sa tyka zdravia,tak mala som potom problemy,ked som nieco zjedla maly kusok jablka napr,tak mi nafuklo brucho a to som uz proste nezvladala ved som bola ako balon:(

avinka

veronička..hladovkou sice schudnes(teda ak to dotiahnes do konca)tie krce po par dnoch prejdu..voda,mineralka,caje,dzusy.. ale neni to dobre,zdrave..vies.nakoniec budes mat problemy s jedlom,nebudes vediet jest,alebo sa budes zase prezierat.a jojo efekt je asi 100% :)schudnes ale len docastne.radsej chudni pomaly,davaj si mensie porcie,vela zeleninky,tekutin ..atd.drzim palec:))