Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

xy:)

hladovka? nie dakujem. nemam rada take extremy, prezieranie sa do po.ratia alebo naopak, byt len o vode. stale ma fascinuje, ze podaktori jednoducho nevedia jest.

xdanielax

ale taky jednodnovy post je vraj zdravy.
a hladovka par dni tiez ma svoje vyhody, i ked ja osobne by som len o vode urcite nebola. skor by som volila taku setrnejsiu metodu a pila vela cajov, zeleninovych stiav, pripadne jedla surovu zeleniu. v mojom pripade, by to vsak chcelo obrovske sebazaprenie, nic nejest :D

majkaaaaa

...a dodávam,že hladovkou nechudneš z tukov,tie sa Ti,naopak začnú ukladať. Telo si bude brať energiu zo svaloviny a čím menej svaloviny,tým pomalší metabolizmus. Svalovina je žráč energie,tú si treba budovať.

majkaaaaa

Hladovkou sa budeš len zbytočne trýzniť,spomalíš si metabolizmus a priberieš ešte viac. Chudnutie nesmie byť v žiadnom prípade o hlade,ale o výbere tých správnych potravín a o pravidelnosti v jedle a pohybe.

1angelina23

maruska neviem,nezazila som ani jedno ani druhe.. ja len viem, ze problemy so zaludkom a travenim,urcite za nejaku hladovku a par kil dole nestoja nestoja :-) a pokial si niekto mysli ze ano, tak myslim,ze maju nejake pomylene hodnoty..

jajka001_

hladovka ako sposob chudnutia nie je sposob riesenia, ma sa pouzivat v ramci ocisty, detoxikacie organizmu, a mala by sa vykonavat opatrne, najlepsie pod odbornym dohladom