Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

katarina

ja som drzala dietu len zo surowej zeleniny a ovocie..hm...schudla som na 48kg..to je skvele ze?a hladiwvka,tu som drzala potom stale castejsie a castejsie...dostela som sa na neub¨veritelnych 43,5kg takze uzasne...alle ja som strasne krpata,mam 160cm,ved to poznate? :-) no a terz mam 60kg a stale tych 160cm lebo sa mi zastavil rast...lebo kazdy den to bol posledny kedze som zabudla kaok dobre chuti obycajny suchar so syrom...je to hrozne..mohla by som pokracowat,ak budete chciet nieco vediet,mozete sa spytat...

lea

Ja by som potrebovala schudnúť zo svalov. Stravujem sa dobre, ale po 7 rokoch plávania mám veľké stehná a do leta musia byť dole, ale skoro vôbec sa ich veľkosť nemení a ja som už toho veľa vyskúšala, neporadil by mi niekto?

Alternativa

Musim zareagovat. Viaceri v tejto teme velmi neodborne a hazardne pouzivate a praktikujete slovo HLADOVKA. Chodte cez vyhladavace a najdite obrovske zdravotne rizika, ktorym sa neodbornou hladovkou vystavujete.
Jeden z textikov o hladovke :
Hladovka, hladovanie a zdravie
Hladovka je dnes pomaly synonymom výroby zdravia a dokonalej čistoty organizmu. Mnohí ľudia si ju svojvoľne naordinujú v dobrej viere, ako im hladovka pomôže schudnúť, očistí telo od jedov a zlepší zdravie. Opak však býva pravdou. Nehladujte. Nie je to dobrý nápad. Hladovanie je stav, ktorý spúšťa kompenzačné mechanizmy a mení fungovanie tela. Zbytočne.

?=/

a aku hladovku si drzala??co si napriklad zjedla za cely den a kolko si ju drzala aby si schudla 15kilov??ja by som tiez strasne potrebovala schudnut stale len priberam a uz mi to leze na nervy..!..prosim porad

lucka

Tak dnes mi to konecne vyslo.Jedla som uplne malo je mi super.Vcera som cely den skor nic nejedla a vecer praask tak som sa nazrala ze to ani mozne neni.No tak zatial pa letim vonku aby som este nejedla:)

leah

lucka ahoj,ani moja ziadna kamoska do toho nesla lenze ony su chudsie ako ja a aj to ma motivuje aby som schudla..ja som sa tiez ozierala cez sviatky...a teraz sa snazim dat dole 8 kg tak dufam ze to vide...

lucka

leah,byt stihla.No konecne mam neaku motivaciu.Ziadna maja kamoska nechcela ist do toho ale ja svami mozem pocitat.Dufam ze sa mozem pridat.Teraz ked je to vianocne obdobie tak len zerem a zerem,a nechcite vediet kolko som pribrala.Total ze HRUZA...Tak cafte.."=)

Petqo

takze drzat hladovku je OBROVSKA BLBOST!!! Telo potrebuje bielkoviny, a ked ich nedostava v potrave tak si ich berie z vlastnych zdrojov- zo svalov... takze vacsinu co stratis su svaly, tuky len malo...a tvoje telo si bude este dlho pametat, ze si hladovala, preto ked zacnes normalne jest, zacne si tuky ukladat "na horsie casy". Ked chcete schudnut tak treba zmenit stravu, jest viackrat denne (5-6x za den) mensie davky a hlavne je potrebne jest este predtym, ako nastane pocit hladu... a pred jedlom vypite 3 dcl vody, oklamete tym vlastny zaludok a pocit sytosti vydrzi dlhsie

leah

no ja necem drzat uplnu hladovku ze vobec nic nejest to sa neda vydrzat a skodi sa tym organizmu ale dieta musi byt prisnejsia..ja jem iba zeleninu a trochu ovocia popritom pijem vela nesytenej mineralky a cvicim aspon 2 hodky denne...

t!nna

BYT STUHLA,LEAH:...ahojte ja by som tiez strasne chcela schudnut a uz dlho som hladala nieco take a je super napad keby sme si rozpravali ze co a ako=)..lenze vies ja sa bopjim tej hladovky lebo z vlastnej skusenosti viem ze ked nejdem napr za 3dni hladovky som schudla 3kila ale potom prislo obdobie a 52kg mam 56..preto sa bojim tej hladovky ze to nevydrzime...co keby sme nasli neaky iny sposob?