Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

nikolica08

ahojte ja som uz tiez drzala hladovku ale nie moc uspesne.Tiez sa u mna striedali obdobia hladovky a prejedania bolo to hrozne.Strasne sa mi pacia chude baby a tiez by som chcela tak vyzerat.Ale asi nikdy nebudem so sebou spokojna.Vsetko to zacalo po puberte vsetky baby rozpravali o diete tak som zacala aj ja a odvtedy neviem prestat.

ninaaa

neblaznite hladovka ti iba uskodi a nie pomoze.na precistenie mozno ta 1 alebo 2 dnova moze byt dobra ale dlhsia hladovka ti iba uskodi.skopirovala som jeden clanok dufam ze ta presvedci:
MONTEVIDEO - Mŕtvu Elianu († 18) našla v byte jej stará mama. Uruguajská modelka sa vyhladovala na smrť, pretože túžila byť štíhla.

Presne ako jej sestra Luisel († 22), ktorá skolabovala minulý rok priamo na predvádzacom móle . Príčina smrti oboch krásnych sestier: zlyhanie srdca pre podvýživu.

Minulý rok v auguste na módnej prehliadke v hoteli Radisson v Montevideu mali obe sestry po prvýkrát vystúpiť na jednom predvádzacom móle. Pred vystúpením dala Eliana staršej sestre bozk pre šťastie. O pár minút jej Luisel zomrela v náručí. Tri dni hladovala, aby bola na móle „šlank“ - lekári ju už nedokázali zachrániť.

Po bolestnom zážitku potrebovala Eliana pomoc psychiatrov, no ani sestrina smrť ju neodradila od nebezpečného chudnutia. Kariéru modelky nedokázala zavesiť na klinec. Šesť mesiacov po sestre zomrela v utorok v spálni svojho bytu v Montevideu aj Eliana. Dievčatá v honbe za dokonalou postavou prežili celé týždne len na minerálkach a zelenine. V čase smrti nevážila ani jedna z nich viac ako 50 kilogramov.

Katelin

sama na sebe som zistila ze hladovka je na nic.clovek vydrzi tak par dni a potom zje vsetko co pred nim neutecie a co sa pokusi ujst tak to chyti.radsej jest menej a castejsie ako vobec nic

fraisee

samam vravis ze z hladovky mas jojo efekt a chces ist na dalsiu. co sa chces vykysnut uz uplne? hladovka nie je riesenie, treba zdravo jest a hybat sa, kila pojdu dole same.

nicolka

chcela by som poradiť tiež chcem držať do soboty hladovku mohol by mi niekto povedať koľko schudnem za tie štyri dni vďaka

germi

katarina,
a ako si to potom nabrala spat a za aky cas? a ete ze ci sa ti menstruacia na cas nevytratila a ze za aky cas si ju zasa dostala? diky moc...