Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

bez_S

po cca. 2-3 dňoch absolútnej hladovky , necítiš hlad .. a telo vydrží toho fakt veľa ... týždeň nejedenia je nič.

Maros75

Aby to malo nejaky zmysel........prid pred prezidentsky palac a vycap si tam aspon transparent.Ten uz necham na teba.

1angelina23

Oh.. a to nie ste hladne?.. ved ja som zufala ked nejem par hodin :D akoze nie zufala, ale tak citim ze som hladna.. a ze mi poriadne skvrka v bruchu.. tak keby nejem tyzden tak to co tam uz mam orchester?

1angelina23

Fu... ja som ani nevedela ze take nieco naozaj existuje.. sorry dievcata.. ale nejest kopec dni a pit len vodu?...To vam nie je zle? myslim, neskvrka vam v bruchu alebo tak, nemate problemy so zaludkom?.. nepahnete?.. Nie, pytam a preto lebo mam jednu znamu ktoru poznam naozaj uz par dlhych rokov a nikdy som ju nevidela nic zjest a neodvazim sa jej spytat ze co je vo veci.. tak ma zaujala tato tema celkom. Nikdy som si nemyslela ze ludsky organizmus vydrzi viac ako tyzden bez potravy, vlastne doteraz mi to nie je jasne..

lenulik6

Ja som drzala hladovku 7 dni. Islo to nejak same, proste som sa jeden den rozhodla ze to skusim. Sama teraz nechapem ako sa mi to podarilo. Pila som iba cistu vodu. Nic ine, ani zuvacky som nezuvala. Proste ziadna potrava. Treba si vsak o tom vela nastudovat, a najlepsie sa poradit s niekym kto s tym ma uz skusenosti a venuje sa tejto problematike dlhsie. Aby si clovek viac neublizil ako pomohol. Takze k hladovke treba pristupovat s velkym respektom.

nikolica08

cica-mica:aj tebe sa stava ze si vycitas kazde jedlo co jes.
aj ja sa pokusam a teraz sa mi celkom zacalo darit ale niekolko dni nejem a uz si myslim ze som v pohode a potom sa strasne napraskam

cica-mica

nikolica08 no ty si na tom presne jak ja...a ta velka tuzba schudnut je niekedy priam neovladnutelnaa...a to je na nic ://..ale ja uz sa pokusam prekonavat a celkom sa mi dari :)