Male biele vyrážky na penise! Co stym?

robert359

TAKZE VSSETCI CO MAJU PROBLEM S VYRAZKAMI ALEBO PUIPACIKMI A POD.

Mam 18 a tiez som mal podobny problem,bat sa istk lekarovi moze mat velmi neprijemne dosledky.Ak sa to bojite povedat mame tak chodte proste tajne k obvodnej lekarke a nasledne k urologovi.Male biele vyrazky mozu byt neskodne no mozy byt upozornenim na vazne choroby,takze k LEKAROVI TREBA ist !!!!! pri najhorsom iba zistite ze vam nic nehrozi,ale este raz opakuje,kto vynecha lekara RISKUJE!

miko1911

zdravím, v stredu ráno mám jednu časť zadnej časti penisu nadurenú, hned som bol u lekárky ale tam som to už nemal, povedala že zlaza ktorá tam je sa može upchať a preto na to zvačší. ked som došiel domov tak to tam bolo zas nadurené ... je štvrtok večer je mám to stále nadurené, može to byť problém ?????

hm11

já mám takýto problém...:D :(
Mám len 15, som panic... a mám na spodnej strane vtáka akoby "akné"... nebolí to, neštípe to nič, je tam len jeden taký pupák... ale strašne to štípe pri dotyku..
neviete mi napísať prosím vás na
skype- patrikszalay
icq- 619412473
email- Patrikszalay@zoznam.sk

Padli tu už reči "čo sa hanbíte doktora?" no doktora nie, skvôr by som povedal vlastnej matky, som v puberte a je mi naozaj trápne prísť za nou a povedať jej o tom.. aby mi to "prehladávala".... Takže ešte raz vás prosím napíšte mi na hore uvedené acc.. (prosil by som najrýchlejšiu možnosť zbavenia sa toho)

Vopred ďakujem...:(

skriatok

VY STE VSETCI KOMPLET CHORY PARANOICKY HYPOCHONDRI :D si to precitajte a pochopite... na net pisete o svojich vtakoch...to je normalne?

"odbornik"

Zdravim, tiez som vyhladal na google ze: "pupacik na penise", nasiel som toto forum a tiez toto: www.adam.eva.szm.com

takze "diagnostikujte" si sami co mate :)

PS: Samozrejme nie som odbornik :D

df

Odstranenie tich hrckov alebo vyrazok tukovych vraj vedie ktomu ze budete menej citlivi na vtakovy, cize za 20 rokov ked uz nebudeme az taký borci sa nam mozno nepostavia, mna tento argument odradil od odstranenia tich hrčiek.