Diabetická diéta

times

take veci su vzdy...alebo by aspon mali byt vzdy pisane v letačikoch alebo priamo na flastičkach...ak nie su uvadzane,tak bud to nie je dolezite a moze sa teda brat dlhodobo,alebo je to smejd,ktory nema ani poriadne testy na vyrobok a radsie si treba vybrat nieco ine...aloe vera je dost drahe,takze tam to aj tak poriesia financie :-)

herman

ano,hliva ustricna je len vyživovy doplnok ako kazdy iny....ano,niekedy aj vyz doplnok môže celkom potlačiť cukrovečku,ale vetšinou dokaže pri dlhodobom uzivani iba skvalitniť jej samotnu liečbu

kiki

ja mam tiez prve vianoce s cukrovkou,glukomer mi este neblbne, nemal by ani tvoj,si myslim..:) a zdravym ludom to vazne nedochadza, v tom mas pravdu, ved ani mne predtym nedochadzalo, co mam, co uz, teraz sa s tym musime pasovat

jarousick

Ak sa glukometwer nahodou pokazi,tak ti môže tvoj doktor vypisať poukaz na novy ale musi to ist cez posudkara,ktoremu treba vysvetlovat ako pristroj odisiel alebo ako sa sprava...inac kazdych 5rokov je narok na novy.
Ja na svojom Optiume ak dam pružok z inym cislom ako je na kalibraacnom pružku,tak ma glukomer automaticky upozorni na to a nepusti ma ani k meraniu....čiže sa tym vylučia nespravne namerane hodnoty.........a este...dnešne glukomery sa automaticky po merani sami vypinaju..po kolkych sekundach uz zaleži iba od typu vyrobku.Všetko je spomenute v navodoch od vyrobkov.Nech sa ti dari.

becsesss

Čo už ešte vždy lepšie ako ja dnes som zistila že som zabudla prestavovať na glukometry číslo zobrazené na prúžkoch takže som si asi zbytočne merala lebo takto pravdepodobne tie udaje neboli správne.No čo už niekedy si myslím že mne tá cukrovka porušuje najma mozog! A to by som ešte ani nezistila keby mi nebol blbol glukometer! Asi vnom bude už slabá baterka lebo sa sám vypína. Po koľkých rokoch prepláca poisťovňa druhý glukometer keď sa náhodou pokazi? Toto sú moje prvé vianoce s cukrovkou no zdraví luďia si neuvedomujú čo majú!!!!!!!!!!!

kiki

ahojte, tak ako sa tvaril vas cukor po veceri? ten moj bol pred chvilou 7,5, ale cakala som, ze bude vyssi, lebo ma strasne smadi..pekny vecer este:)

ojko

...ja ťa kamari obdivujem naozaj...tolko behat...a stale....tiez sa rad hybem,ale zabehnut mam problem aj 1 km,nestačim z dychom ani pri miernom kluse,musim prestat...možno mam niejaky problem,ale inač nezadychavam sa ani nič,ale pri behu hned...tak neviem,mozno neviem ako dychat alebo nieco ine je v tom...mne zostavaju teda iba prechadzky...chodit nemam problem a to ani 30km denne.....
vsetkym pekne vianoce a good blood sugar :-) a popište niečo...ako to zvladate a tak....