je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

cedric

ja ked mam mastnu plet no by som povedal ze aj zmiesanu no suchu ju nemam urcite sak sa blizkam :D tak kupit si tu niveu baby???

cedric

azitrox to je na akne je to antibiotikum a je to na predpis.je to na vselico a aj na infekcie koze a makkych tkaniv

cedric

jej ta zinok si teda kupim :PPPPPPP.ja mam 18 rokov.a ty mas kolko?ten zinok popytat normalne v lekarni ze cem zinok od cem-m?? to su 100 tabliet za 150sk??aspon nieco je lacne.a kolko na den brat?take 3tablety denne ako rano na obed a vecer???

cedric

Pentium a nevies nic o tabletach azitrox???ja to beriem teraz som bral sobota nedela pondelok po jdenu a teraz uz len kazdy tyzden.vies vo svidniku mi vypisala recept na zitrocin a tam som ho aj dostal v lekarni a tu unas nemaju tak mi dala azitrox asi je to to iste a uz som mal aj azitromicin asi tak sa to vola

pentium

zinok v tabletach neublizi nikomu.zinok je velmi dolezity prvok,ktory je dolezity aj pre spravne muzske schopnosti...:D,pri tvorbe spermii,pri plodnosti,pri erekcii...

lolito

a počuj ešte...krémy nepoužívam žiadne...vadí to velmi???....a ten zinok v tabletkách si mam kupit aj ja neublizi mi to?:P