je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

lolito

zdravim pentium :) ...vieš čo tak tie po bokoch mi miznu ale tie na čele sa ešte zvatčili ...tak neviem ako teraz :D ....este skusim tak že som vysel zo sprchy teraz tam som si vmasiroval ten head and shouldenrs a okolo 11 ked pojdem spať potriem tie podkožne velke alpou este...co ty nato ako znalec?:D

pentium

inak,ja som pouzival aj skinoren,aj zineryt,aj rsb roztok,no nic z toho mi nepomohlo tak ako tea tree oil,to je zazrak poslany bohom,nam na akne....:D

pentium

cedric,a ten spominany skinoren ti nepomohol???lebo aj ten obsahuje dost ucinnu latku proti akne,20% kyselinu azaleinovu...

pentium

cedric pripravky z trhu ako napr.garnier,nivea a podobne ine znacky urcene na liecbu akne nepouzivaj!!!tie ti plet len zhorsia!!!mam to odskusane na sebe,a som obycajny student,studujuci na Strednej zdravotnickej skole,povolanie-maser..teda buduci....

cedric

PENTIUM moc diki za rady fakt ani neviem kto si no mas fajne rady.vies ja som uz vyskusal strasne vela toho mam fucidin,skinore,mal som aj mast co mi spravila z lekarne,beriem zitrocin,kupil som aj garnex no to mi dost poskodilo,eucerin,efaclar,no proste vela a to vcetko mi moja kozna doktorka podavala a to je naprd podla mna.chodim do svidnika ku primarke ze je super ale tak preslo 9mesiacov co tam chodim a nic.aj na cistenia a pepito som chodil no ta tak vela penazi som urval do toho ved som ako pokusny kralik a ked ten olej zabera tak nechapem co ho nepredpise alebo nepovie ze mam kupit.ty sa odkial takto vyznas?