Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

RNG

Krystaliky (povacsine uhlicitan vapenaty=kalcifikaty) sa tvoria na mnohych miestach zapalov. Tj aj v statokinetickom ustrojenstve vnutorneho ucha sposobujuce vestibularny syndrom tj staty rovnovahy.
Samozrejme polohovanim ich vedia presypat tam, kde najmenej ucinkuju na rovnovahy, ake daju sa aj uplne odstranit chelaciou, tiez branim vitaminu K-2 najma formy MK-7, ktora pomoze telu pesunut vapnik a ine mineraly z makkeho tkaniva do kosti, kde patria.
Samozrejme treba najprv adresovat tie zapaly a najma vodstranit pricinu tych zapalov, znicit mikrobialne nakazy vo vnutornom uchu.
Mozu to byt infekcie z prinosnych dutin, kde sa mozu zdrzovat roky a z casu na cas sa dostat aj do vnutorneho ucha, a mozu to byt nase vzdypritomne virusy, ktore sa prejavuju casto nepozorovane vnutri a lekari in nedavaju dost pozornosti, pokial nesposobia nieco diagnozovatelne, ako opary, kutiky alebo silne viralne choroby s horuckami.
Podrobnejsi o tychto si mozete najst uz v predoslych mojich prispevkoch ci uz tu vyhladavacom alebo napr na Google.sk pod roznymi hlavickami, napr na virusy uvedte rng herpes na infekcie v nosohltane rng infekcie
na plesne napr candida. Tak isto najdete rozne antimikrobialne prostriedky, ako volnopredajne neskodne ale ucinne potravinove doplnky. Trh (svetovy) je dnes plny roznych ucinnych vyrobkov, zialbohu ale ovela viac plny neucinnych, takze treba vyberat opatrne podla obsahov so zretelom na odporucenia tej malej skupiny lekarov, co s tym pracuju a nie sa spoliehat na reklamy a davkovanie od vyrobcov.

denca6789

ahoj janka. teraz som citala tvoj prispevok. ja uz sa s tym trapim 5 rokov. neprestavam verit,ze sa raz vyliecim. to nie. pretoze tiez mam pre koho zit a nevzdavat sa,bojovat s tymi hroznymi stavmi. urobila si mi radost,dala este viac chuti do toho vsetkeho. ano,budem aj ja aspon tak na tom ako ty. skor ci neskor ten den s velkym D pride pre nas vsetkych. vdaka za tvoj clanok. prajem dalej vsetko dobre.

krút.-jana

Ahojte všetci..
usmev gratulujem aj ja k maturite a som rada že si si na mňa spomenula, neboj nemám ešte úplne vyhratá mám aj ja zlé dni ale nejako ich ignorujem sem tam aj mne preskakuje srdce zlaknem sa toho, aj mi búši a tá hlava treší mi v nej hocikedy ako zvon, ale už som sa naučila len rýchlo si dať tabletku kým mi to sa nevystupňuje do hroznej bolesti a prejde to aj tá hlava už pomenej boliev atak 1krát do týždňa bolo že aj každý deň 3krát. ale už zase aj naopak aj raz za mesiac sa mi stalo len to som bola veľmi rada zo seba. Snažím sa čítať vaše príspevky ale neodpisujem... no niekedy ked mám chuť sa podeliť o moje postupy ako aj vy všetci.. alebo sa niečo nové dozvedieť..
Páčia sa mi príspevky aj RNG aj od usmevu, zuzany a aj reny aj od nových všetkých spolutrpiteľov.
Ešte jedno napíšem- veru pozrela som si do zadu ako som sem písala ako mi bolo hrozne atd. a teraz to je už fajn musím bojovať nedať sa mám pre koho a myslým si že všetci čo sem píšeme. Pravdu Vám napíšem vedela som reváááť aj ked som sem písala ale ulavilo sa mi potom pri každom napísaní a bolo mi lepšie, teraz už nie neplačem( málokedy pre chorobu) teším sa z toho že už prejdem von a aj s deťmi sama dokonca aj do práce s kamarátkami na kávu po dlhých 3,5 rokoch čo sme si len volali sú na mňa všetci hrdí a šťastný že mi je lepšie!!
Ps ešte aj tak ak sa niekto dostane až sem mám otázočku : pozná niekto nejaké kryštáliky v uchu alebo niekde v hlave že je to niečo ako presípacie hodiny ked sa dostanú na nesprávne miesto alebo sa zle presipú vzniká toto krútenie hlavy , to som sa dozvedela v sobotu od jednej pani že jej to robili v BA ja som nie z tadial ja som zo ZH, polohovali ju nie na neurológii ale na orl a potom dva dni posediačky aj spala a len sedela a prešlo jej to krútenie. M8 niekto s tým skúsenosť alebo niekto na tom bol??
Ďakujem za odpoved a držte sa všetci.

hubinka202

ahoj usmev dakujem za podporu.su to hrozne obavy a strasny strach ktory nedokazem prekonat.chcem snazim sa to nejak ale sa mi nedari.mam lieky ktore mi dala psychiatricka ale necitim stoho nejaky ucinok.ja vam tiez vsetkym prajem vela stastia a uspechov

susan1108

usmev a aj teba pali hlava???... hocikde???... take hnusne palive tlakove bolesti... fuuuuuuuuuuuj!!! ked mne jeden priznak odide, druhy úpride, aj to nemam velmi v zachvatoch, najhorsie su vsak tie navaly do hlavy...

usmev:)

denca, za malicko, som rada, ak som Ti mozno len trosilinku pomohla:-) budem rada, ak sem aspon obcas napises ako sa Ti vodi:-) a dakujem Ti velmi pekne za prianie, aj Tebe prajem do zivota vsetko len to dobre, aby tych tazkych chvil bolo v zivote stale coraz menej a nahradili ich tie pekne:-) drzim Ti silno silno palce!;-)

denca6789

este raz ti dakujem,usmev. aky zvrat osudu,radi mi uplne cudzi a mladsi clovek. nie ten od koho by som to ocakavala. tu knizku si kupim,ked budem na slovensku. prajem ti len to najlepsie v zivote,a vela stastia. ahoj.

usmev:)

susan, vsetko co si popisala pozna hadam kazdy kto trpi PP, ver mi.. ked to na teba pride, skus nepanikarit, povedat si, ze je to len PP, nic ti nie je, je to iba psychika, ktora sa Ti odraza takymito telesnymi priznakmi.. neviem kolko beries tie ADcka, ale trva par tyzdnov, kym zvyknu zabrat a niekedy sa stane, ze nezaberu hned tie prve, ale obcas ich treba vymenit a skusit take, ktore zaberu.. nerozmyslala si aj nad psychoterapiou? lebo len lieky nestacia, treba sa snazit o to sama, nestaci hltat len lieky, treba predovsetkym zmenit myslenie a mozno aj sposob zivota, ktory mas.. skus sa namiesto pozorovania dnes vybrat na prechadzku, aspon niekde pobliz domu.. a ak aj nie sama, popros niekoho ci by s Tebou nesiel, aby si sa nebala, ak by sa Ti nahodou nieco stalo alebo podobne.. tu svieti slnko a to je fajn, luce cloveka dokazu nabit energiou a celkovo pomahaju k lepsej nalade.. skus zacat robit aj male kroky, len nebud doma a nerozmyslaj nad tym co vsetko Ta boli, zamestanj hlavu niecim inym, zacni nieco robit a aj ked to na Teba pride, nevsimaj si to, povedz si, ze "fajn, zasa to tu je, uz to tu bolo milionkrat, viem co to je, viem, ze mi to neublizi, tak prosim.." drzim palce!:-)
PS: inak sa mi lahko radi, ked je cloveku fajn, ale neboj, aj aj toto vsetko doverne poznam a viem ake je to neprijemne..

susan1108

usmev dakujem, potrebujem pomoct, mne nejako tie ad nezaberaju a nieedy ani neurol mi nezabera...:(... pali ma aj hlava a tieto priznaky mam každý den, už neviem co robit, co brat... ked ustane brnenie, citim palenie v hlave a na mdloby mi je takmer stale... ja to nechapem... najhorsie je to brnenie tvare a hlavy no mne to trva aj celý den...:((...a mavam aj slabost v koncatinách

usmev:)

susan, ale ano.. ja som nizsie pisala, ze take mravcenie alebo brnenie, mikrotras alebo ako to vobec nazvat zazivam aj ja a veeela vela inych ludi, je to jeden z priznakov.. a aj tie tlaky, ci uz v hlave alebo inde.. tak isto navaly tepla alebo naopak zimnica, ano, vsetko to poznam..