Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

RNG

Rybacich olejov odporucam lyzicu=9 gramov denne.Vitaminu D-3 aspon 5000 IU a z mineralov dobru zmes organicky viazanych mineralov a vitaminov, v spravnych pomeroch, inac sa neabsorbuju a nezabuduju v tele ako zasobnik na pripad potreby.
Spotreba tele nie je rovnomerna, niekedy mas ovela vyssiu spotrebu a vtedy musis mat rezervy k dispozicii, lebo inac mas vami casto opisovane priznaky nedostatkov.
Zazvor je protizapalovy, tj ked ti napr zapaly poskodzuju balanc, zazvor alebo este lepsie curcumin ti velmi pomozu.

susan1108

RNG beriem omega 3 1000 mg denne, b komplex, vapnik plus horcik, imunite zinavite zinok plus vitamin c... ADecka tiež a aj neurol... je mi stale zle!!! ja nemam den pokoj... nejaky doplnok na navaly tepla, pocula som struhať zazvor do caju???... hmm???... porad, ranná su pre mna katastrofalne... Denca, mavas tlak na temeno???...mne to trva aj dva týždne, nemám strach výjsť medzi ľudi, najhoršie mi je ked som sama...v MHD mam problem aj ja, a už aj v aute...vobec netolerujem teplo, stale potrebujem vzduch... a mam t aj doma a aj bey strachu, je mi v tej hlave zle!!!!!

krút.-jana

RNG.. ozaj by to pomohlo? ten rybací olej..? ja som len zvedavá aj ked mi je lepšie stále sa zaujímam o úplné vyliečenie. Áno uznávam mám dosť stresu dve malé deti..atd k tomu som nevedela za tie roky čo my vlastne poriadne je čo to mám za chorobu a tak. Teraz už len musím chodiť po roku na kntrólu či sa my nezväčšiuje nejaká cista v hlave za uchom niekde na tom rovnovážnom centre na mgr a inak bez liekov.

RNG

Zasada, ktoru tu nikto nezdoraznuje, ze vsetky nervove poruchy su hlavne zo stresu, hormonalnych poruch, nedostatocneho travenia,zleho spanku,tj nedostatkov roznych zivin a odpocinku pre mozog,
nie nedostatkom umelych syntetickych skodlivych navykovych "liekov"
Problemy v tele treba adresovat latkami, ktore tieto prirodzene latky v tele doplnia a latkami co pomozu spat a odstrania skodlivy stress.
Som zvedavy, kolko ludi by z tejto temy odislo, keby zacali brat napr protidepresny vitamon D-3 v davke najmenej 5000 IU a niekolko gramov(polievkovu lyzicu) kvalitneho rybacieho oleja.

krút.-jana

Mysef..ak môžem mne trvalo pol roka kým som úplne sa vyliečila z toho že neberiem žiadne lieky..horor ale už nemusím a ani nechcem. Tým my aj tá terapia začala byť užitočnejšia a zaberať. Ničím som nebola oblbnutá a hlavne som prestala plakať nad sebou!!!!

krút.-jana

Ahojte všetci.. dlho som tu nebola, lebo som si úžívala konečne krásne chvíle, konečne prišli aj pekné dni a odišli tie krútiace a hnusné (nevravím že úplne )ale už je ich tak1-3 za mesiac..
Držte sa preto všetci , nech sa aj vám polepší. Ja som hlavne vyšla von a konečne sa bila s tým strachom z krútenia a nakoniec prejdem už aj s deťmi všade a dokonca aj do práce... DÁ SA TO!!! len tomu treba pomáhať a cvičiť to mne to až po 3,5 rokoch konečne zabrala ale bez liekov iba terapie a neustále pokusi prejsť sama keby aj čo bolo aj ked s telefónom na uchu ale prešla som a postupne aj ten telefón nepoužívam..už sa tak nebojím a nekrútim sa.. tak sa držte. pozdravujem tatianu, zuzanu a vlastne všetkých ktorý sem písali a píšu a radia aj renu...

myself

na terapiu chodim pravidelne ale tento problem s motanim hlavy to vobec neriesi. je to skutocne neznesitelne a uz neviem co mam robit aby sa to zlepsilo. Na co su potom tie blbe AD ked to neriesi take veci ako su somaticke prejavy ? Mam sa na to zasa vykaslat a prestat ich brat ? Za tychto okolnosti v tom skutocne nevidim ziadny vyznam. Zblaznim sa z toho.

achjáááj

Ahojte, tiez mam PP a aj agorafobiu a anticipacnu uzkost, prosim vas, ako proti tym navalom tepla do hlavy a trpnutiu tvare a noh bojujete? hlavne tie motanice hlavy, ked neviem ci som vobec na nohach...ako to zvladate? nejaka rada? ako prezit celkovo cestu v MHD? na ostatne si uz pomaly zvykam, ale ta MHD to je pre mna horor

susan1108

aj vam býva v hlave tak blbo???... proste blbo, ne na odpadnutie, ale tak blbo, akoby tem nozog nebol dokysličený???... Denca no hej, ale ja myslím, že tebe tie navaly tepla netrvaju aj dve hodiny