Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

chouchou

liecila som sa asi pred 4rokmi a uzivala som paretin a frontin skoro rok som to brala a zacalo to tym ze moj manzel isiel na misiu do iraku a ja som to nezvladala velmi som sa bala a teraz ma to caka zase koncom mesiaca odchadza do afganistanu a uz zase mam strach a zacina mi byt zle tak uz musim ist znova ku psychiatricke...

rena23

Bambulka, ja som musela chodit do roboty, sama sa starat o dve deti, domacnost... a to som mala take stavy, ako opisujes Ty + kopec inych priznakov. Jednoducho SOM MUSELA a myslim, ze prave to mi pomohlo. Preto to radim aj Tebe! Cim viac si nutena, tym lepsie. Posledny rok uz fungujem uplne normalne. Da sa to, len musis chciet!

Bambulka661

ked som isla prvykrat sama na krv bola som pysna cestou som sa triasla ale prisla som tam ale sadla som do cakarne a bolo mi zle...ledva som prisla dnu povedala som sestricke ze je mi zle tak chvilku ma nehala lezat vzala mi krv dala mi napit vody bo si myslela ze som sa lakla a ja som nebola schopna prejst domov prisla mi oproti kamoska a odprevadila ma az domov nezvladla som to :((...rena ty uz to vsetko zvladas v pohode??

rena23

Bambulka, urcite chod sama!!!!!!, podla toho, co si pisala, to s priatelom celkom zvladas - najvyssi cas posunut sa dalej!

Bambulka661

chouchou kazdy si tym zrejme presiel,,ja to mam necely mesiac ale taktiez uz uzivam lieky a chodim k psychiatrovi bola som tam len raz na kontrolu idem az pred douzivanim liekov...dakujem za podporu :)ako dlho sa liecis a co uzivas?
rena ja viem ze nebude hned dobre ale postupom casu bude snad lepsie a lepsie...prejdem aj keby sa mam plazit ale sama zrejme nepojdem....zohanala som tu knihu v knihkupectve nemali ju ani tam ani v tescu ani nic podobne takze jedine ju len objednat aale nasla som co to otej knihe na nete a je tam pisane aj ako sa cvici relaxacne cvicenie a cvicenie s dychom atd cize snazim sa aj stym cvicit denne...:)

rena23

Bambulka, a este jednu vec, je super ze si sa odhodlala, ale necakaj, ze vdaka tomu bude hned lepsie, nohy sa Ti mozno budu podlamovat ako chromej srnek este dlho, ale dolezite je, aby si to aj tak nevdala. Povedz si, ze je to len v Tvojej hlave a casom to prejde. Skus si precitat toho Praska, tam je tiez kopec ludi s podobnymi problemami a ako sa z toho dostali. Zajtra sa budem tesit, ako napises, ze si to zvladla. DRZ SA!

chouchou

Bambulka,musis s tym bojovat a urcite zvitazis aj ja som presla takymi stavmi,citila som velky strach,busilo mi srdce,cela som sa triasla,bolo mi na odpadnutie,bala som sa vyjst z domu,nemohla som ist do obchodu,do kostola,stale som mala pocit ze odpadnem a bola si s tym u lekara? ja chodim ku psychiatricke a uzivam lieky ktore mi velmi pomahaju !

Bambulka661

aj ja stale hovorim ze to nezvladnem atd atd ....ale toto forum mi dost pomaha lebo je tu niekto kto ma podobne problemy ako ja lebo vsetci naokolo toto co ja neprezivaju tak nevedia ake to je...a je mile ze mi budete drzat palce ja sa pokusim nesklamat a viem ze ked pojdem od doktorky s pocitom ze som to zvladla velmi ma to povzbudi :)