Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

ahojte baby zvladla som to ako tak vsetko sa mi triaslo atd atd sak viete si predstavit,,ale stale je mi divne...zrejme idem lezat takze vam sem nebudem chvilku pisat drzte mi palce aby mi ten cas kym budem v nemocnici pomohol..ja budem na vas mysliet aby ste to statocne zvladali:)ahojte

Gabi000

ahoj Bambuľka, dúfam že dne si tú tvoju trasu k doktorke prešla :-)... myslím na teba a držím palčeky. Ja teraz varím a von sa chystám poobede. Bolí ma hlava od rána a mala by som sa učiť na štátnice, no je to ťažko keď mi nie je dobre. Neviem sa sústrediť.

Bambulka661

joj ta zimnica to je aj umna dneska som si myslela ze mam teplotu nie a nie sa zahriat...potom som vypila sumivy magnezium na chvilku sa supla pod paplon a preslo to.ja si toho este vela musim prestat vsimat ale tak hlavne sa naucit ovladat ten strach a vediet ako ho tym dychanim prekonat.v septembri ma caka svadba idem kamaratke za svedka takze ja dufam ze dovtedy budem ok a budem si tu svadbu moct uzit:)

gabi000

Bambuľka musíme to zvládnuť, aby sme v lete boli jak-tak v poriadku. Ešte sa chcem spýtať či aj Vy pociťujete takú stršnú zimu po tele - zostane mi zle a zmocní sa ma taká zima, triaška, nie so dostatočne prekrvená a potom príde tupá bolesť hlavy, točenie, pocit odpadnutia... hrozné stavy sú to :-(

A to dusenie a škrtenie hrdla si skúsim zajtra nevšímať. Možno to pomôže a nebude to také hrozné.

Bambulka661

gabi drzim palce budem na teba mysliet a urcite to zvladnes :)),..a ti epocity vtom hrdle a na hrudi mavam aj ja denne,,ale ja si to uz ani nevsimam akoby len obcas...ale vacsinou to prehliadam pokial sa mi nezacnu triast nohy...vtedy uz panikarim ale casom to snad zmaknem...vsetko postupne...zachvilku uz budem aj to trasenie brat z nadhladom potom si to prestanem vsimat a nakoniec to prestane...ja zajtra musim vynalozit vela sil na lekarku a zvladnut tam ist uz dneska cely den mam ztoho nervy a okrem liekov co beriem uz popijam aj caje na nervy...asi mi ztoho sisi uz :D

gabi000

Bambuľka ja beriem len Lexaurin, ktorý mi dala obvodná lekárka. Na budúci týždeň idem prvý krát k psychiatrovi. Ale chcela by som tie strachové stavy prekonať len s tým lexaurinom. Tomu lieku verím. Dnes som upratala kuchyňu, poumývala kopec riadov, oprala a ožehlila. Síce som bola strašne unavená ale som na seba hrdá :-). Zajtra idem skúsiť ísť sama do obchodu ktorý je pár metrov od činžiaku v ktorom bývam. Dúfam že to zvládnem. Chcem sa postaviť na nohy a žiť tak ako predtým!!!

Renka,keď ma môj priateľ v tejto ťažkej chvíli nepodrží, tak nebudem za ním banovať ak sa rozídeme.

...Máte aj vy také pocity že Vás dusí, škrtí v hrdle celé dni??? Ten pocit je fakt príšerný.

rena23

Roman, tu sa uz rad popisalo vela, ale nikto nemal az take stavy ako Ty, skus precitat par stran dozadu, mozno Ti nieco pomoze, ale na Tvojom mieste by som si asi nasla nejakeho naozaj dobreho terapeuta. Na taketo rady sme tu my prilis velki laici.

Roman90

Caute,

Trpim panickou poruchou so psychotickymi sklonmi, liecil som sa, no lieky mi stav este zhorsili. Som bez liekov. Panicke zachvaty nemam az tak casto, mam neustale uzkosti, vtierave myslienky s paranoidnym a agresivnym obsahom, zmeny nalad (euforia -> depka a opacne), silnu derealizaciu a problem rozoznat bdenie od spania v dosledku derealizacie. Tieto stavy su priserne, nezelam to nikomu. Lieky uz brat nechcem, jedine Neurol si obcas dam, ked je to na nevydrzanie. Nemate niekto nejake rady, ako to zmiernit, pripadne niecim vyliecit? Len nech to nie su lieky, tie mi ublizili dost...

Bambulka661

potockova dakujem aj tebe :)no tentokrat to uz budem musiet nejako prehodnotit ze kde sa stala chyba alebo preco sa to znovu objavilo....a knizku mi odporucila rena uzkost a strach od praskovcov,ale citala som coto aj o knizke panicka porucha a ako ju zvladat ak chces pozri si toto
cz.lundbeck.com
dufam ze ti link pojde :)