Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

gabi ja skor citim ten strasny strach zacne mi busit srdce cele telo sa mi zda akoby neovladatelne a chveje sa mi ...az citim taky pocit ze sa kazdu chvilku ztoho zblaznim...a niekedy mam silny pocit ze mi treba na velku potrebu a ze to nevydrzim to prave vtej chvili ked mi pride zle...no a ja mam len 23 zivot predsebou a uz vobec neverim ze este bude dobre...aj beries nejake lieky?aku dobu?

hubinka202

ahoj denca v prvom rade dakujem tebe ved stebou som komunikovala o probleme a vzdy ta rada pomohla.teraz mam dcerku ktoru nadovsetko lubim tak sa snazim venovat jej vsetok cas aj ked mam depresie ktore nepresli a kedze nemozem brat ziadne tablety tak o to tazsie sa stoho dostava.ale ved aj tebe je uz lepsie tak ti prajem aby si sa coskoro stoho dostala a zila zivot len pre svoje dieta na chlapa kaslat ved aj tak nevedia co zeny prezivaju.

gabi000

Máme to veru ťažké...aj s takouto blbou chorobou. Ja zas keď sa niečoho bojím tak neviem ani krok urobiť. Napr. keď sa bojím niekam ísť tak až úplne stuhnem, začnem stŕpať, až ma celé telo štípe, tlak mám vysoký a strašne mi býva zle. Si častokrát myslím, že prišla moja posledná hodina, lebo fakt sa tak zle cítim. Dnes ma celý deň škrtí v hrdle, až mám pocit že sa každú chviľku zadusím. Toľkoto musím trpieť. Mám 29 rokov a som úplne totoláne odpísaný človek :-(

Bambulka661

gabi to je mi luto ze ti to priatel tak povedal,ale mozno ze to je aj na nieco dobre mozno prave preto zabojujes a pokusis sa...ja som tiez slaba a ledva beham...len mna cokolvek vystresuje a je mi horsie a potom sa uz nedokazem vobec pohnut...je to neprijemny pocit...zajtra uz musim konecne ist ktej mojej obvodnej doktorke ale ja neviem jako to vobec zvladnem....cely takyto posrany zivot...ale co cloveku ostava len bojovat.

gabi000

Bambuľka viem presne čo prežívaš. Ja bývam tiež taká slabá že ledva z postele sapostavím. Ešte dnes mi priateľ povedal: Buď sa pozbieraš a začneš "normálne" žiť alebo sa už čoskoro rozídeme :-( Ťažké to mám, a ten môj strach asi neprekonám :-(

Bambulka661

ale ked ja sa trasiem cela a jakonahle vyndem dakde pred branu napr roztrase ma na maximum a potom uz myslim len nato a neviem sa ukludnit kokos to su stavy...asi som nato dost slaba...nechapem ako som to prvykrat zvladla :((

deni6789

presne tak bambulka. nech to znie akokolvek hlupo,ja by som si isla zabehat, alebo aspon prejst sa. tak do toho! nohy to zvladnu a ty tiez!

rena23

Bambulka, nespadnes, prestan sa lutovat, zatni zuby a daj si nejaky ciel, kam mas dojst a potom napis, ze si dosla a budeme sa vsetci, ale najviac Ty, tesit!

Bambulka661

strasne sa mi klepu nohy nebavi ma nic ked nemozem poriadne behat a to beham len po dome,,,ako mam ist dakam von z domu ked ledva na tych nohach stojim??kazdu chvilku cakam ze sa mi podlomia a ja spadnem sak je to uplna slabost,mate nieco podobne co robite proti tomu?ja uz nevladzem stym :(

deni6789

jenni,bola si u psychologa,ci psychiatra. na tom hamba nie je. treba to riesit,cim skor. je chodim uz piaty rok k psychiatricke. a velmi mi to pomohlo. ani nie tak lieky,ale to,ze som zo seba vydala vsetko co ma trapi a trapilo. ani ja som neni este uplne ok. ale verim,ze raz to tak bude. drzim ti palce,aby ti ten rozvod co najskor skoncil,a mohla byt stastna s dcerkov. vela stastia.