Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

potockova

Bambulka, drzim palce aj aj :) Bambulka, to preco to mas znamena ze si urobila niekde chybu, skus sa zamysliet a zmen svoje myslenie :) Inak o akych knizkach tu pisete? Ktore su dobre?

deni6789

ahoj bambulka.tiez sa pridam k reninym nazorom a povzbudivym slovam. tiez sa staram o osem rocneho syna,tiez som na to sama,pretoze muz mi v mojich stavoch ziadnu podporu ani pomocnu ruku neda. tiez som pisala,ze ked to na mna pride pocas soferovania,opakujem si,ze tych osem kilometrov zvladnem,hovorim si to nahlas. naozaj vela ludi ta podporuje a snazi sa ti aspon takto pomoct. ale zalezi hlavne na tebe. ved zivot je taky kratky. si mlada,mas ho cely pred sebou,tak nenechaj nejakym hlupim myslienkam a stavom si ho znicit. nech to trva akokolvek dlho,nevzdavaj to. ked zvladnes doktorku,kratke vychadzky,budes sa citit,ako ten najvacsi vitaz,uvidis. DRZIM TI PALCE!

Bambulka661

dufajme ze to do toho leta zvladneme :)
rena ja chut mam ale stou odvahou je to tazsie....predtym ked som to mala prvykrat tak som s priatelom byvala a bol primne viac a viac sa mi venoval tak sme to zvladli akoby spolu...no teraz mam ineho priatela a ten byva doma a ja doma cize tu jeho podporu mam ale menej nemoze byt stale primne co mi chyba ale tak zas musim sa pozbierat sama

palenka

RNG,no ja neviem ale ja som mala aj take priznaky ,a mam depresie a PP,ale učili ma dýchacie cvičenia,ked ti pride špatne,ale to nas tam bolo viac a každemu bolo niečo ine...tak teraz neviem...

rena23

Bambulka, coaxil pomaly vysadzam, nastastie moj psychiater je odporca benzodiazepinov, pretoze je to navykove svinstvo. Nemyslim si, ze ma vyliecil coaxil - terapia, rozne relaxacne cvicenia, ale hlavne chut bojovat.

Bambulka661

joooj tak to ma mrzi ale zvladneme to ...ja to musim a chcem do leta zvladnut ,leto si chcel uzivat plnym duskom...chodit sa kupat,zabavat,a vsetko co cil obmedzujem...

chouchou

ano do teraz som fungovala uplne normanle a teraz zase nemozem ist do obchodu lebo zoslabnem,busi mi srdce cela sa trasiem ...