Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

baby moje ja sa dneska citim ak keby ma parny valec presiel,najskor mi prislo zle a teraz sa citim jak mimo a uplne nevladzem :(((

..

deni6789
Mne tiež pomáha, keď som vonku...asi preto, že je tam menej možností/predmetov na ublíženie..ale mne to trvá už vyše 3 rokov..ale ten strach už viem celkom ovládať, no neviem sa s tým vyrovnať, že ma také veci vôbec niekedy napadli, takže aj preto nie som ešte úplne ok.

jenni791
presne viem o čom píšeš

palenka

ahoj jenni,ja sa liečim asi 4 roky ale su to stavy raz hore ,raz dole,ale podla mn by si mala vyhladat lekarsku pomoc to čo pišeš je važne,hlavne koli dcerke aj sebe.Ja som tiež rozvedena,a deti ma držia nad vodou,su pre mna všetkým,tak to urob aj ti,nie som odbornička ale psychiater by ti určite pomohol,ja uživam lieky bola som aj hospitalizovana a prišla som na to že mi to strašne pomohlo a ti ludia tam to je skupina ludi ktora pomaha jeden druhemu,no skvele,nikdy som to nelutovala a nehambim sa za to...držim palce..

Bambulka661

joj kedy sa uz ztoho vsetci dostaneme...porazi ma ztoho asi ...ja uz chcem normalne fungovat...nie byt bez nalady obcas a mat pocity strachu uzkosti a aby mi byvalo zlee :((((

deni6789

ahoj jenni. to sa cudujes,ze ti je tak ako ti je. dievca,ved ty si teraz pod takym tlakom. niet divu,ze mas strach. rozvod,boj o dcerku. neviem kolko ma dcera rokov,ale prave ona je tym najdolezitejsim dovodom,aby si sa dala dokopy. a muzovi ukaz,ze si sebestatcna,silna zena,a,ze dokazes byt dobrou matkou. ze to zvladnes aj bez neho.nedavaj mu dovody,aby si o tebe myslel,ze si slaboch a nedokazes sa o dceru postarat. bojuj a nevzdavaj sa!

jenni791

ahojte:-) chcem Vás poprosiť o radu , pretože sama neviem čo mám robiť..berem večer tritico a ráno eliceu tu berem 3mesiac.Teraz sa mi zhoršil stav bojím sa výsť aj z domu , som hrozne nervozna až mám strach že si ččosi urobím..včera som bola v meste v obchode a ostalo mi tak zle že som mala pocit že musím utekať preč, že mi začne šiať a niečo sprosté tam urobím ..prote taký desný pocit...ako aj minule som čakala na prichadzajuci vlak a každú chvilu som mala pocit že sa pod neho hodím až mi skakali zimomriavky po tele...a ešte ako keby to nebolo dosť dostala som strach z nožou proste všetky skovavam mám strach, že ak ho mám v ruke ubližim nieekomu že mi zašibe a ked idem k mame na 6 poschodie uplne so mnou klepe, lebo sa bojím že skočím dole uplne na mna dolahne panika.............už neviem čo mám robiť skusim si dať zakaždý ked pojdem von polku neurolu, pijem čaj na ukludnenie, aby som nenervačila mám magne B a už neviem čo iné si mám dať aby to bolo lepšie..........a k tomu všetkému mám rozvod kde sa sudim o dceru ktoru mi manžel nechce dať
poradte mi prosím!!!!!!!!!!!!!!!

rena23

Bambulka, to Stressease zozenies bezne v lekarni, ale aj na internete.
S chrbticou to bude suvisiet, ale naopak. Ked sa zhorsi psychika, vznika napatie v chrbtici a objavia sa bolesti. Ja mam problemy s platnickami a tiez to takto funguje.

RNG

Co sa tyka zhanania tychto specialnych doplnkov, nemarni cas s lekarnami, chod na internet(google.com), tam mas firmy z celeho sveta a dobry vyber, plus si mozes vybrat aj lacnejsie a kvalitnejsie zdroje.

RNG

Okrem vitaminov B tam niesu medzi tymi doplnkami sponmenute ziadne vitaminy, len rozne materialy na neurotransmitery, vo forme potravinovych doplnkov.
Obvykle cloveku chyba len jeden neurotransmiter, zriedkavo viac. Problem je len najst ktory. Lekari to nevedia a skusaju podla pravdepodobnosti adresovat najprv serotonin. A zriedkavo idu dalej. Ja som ich tam napisal vsetky mozne, pripadne pridal aj ine pre mozog uzitocne latky.
Kedze nemam krystalovu gulu a neviem ti povedat, co tebe osobne chyba, skus to podla uvedeneho poradia.
S tochu stastim budes v tej serotoninovej a melatoninovej skupine. Ak nie, musis postupne skusat aj ine doplnky , pripadne odmorovanie, lebo aj zamorenia neurotoxinmi mnohym sposobuju nervove problemy

Bambulka661

ale ved ja nehovorim ze si mi zle poradil ani nic take ,len si toho napisal dost a to by vobec neskodilo mojmu telu keby som denne zjedla tolko tych vitaminov??a kde potom ti e vitaminy zozeniem ked nie v lekarni??a napisal si mi to tak dost odborne ja by som skor potrebovala presne tie nazvy tych vitaminov,ja sa len obavam toho ze ked vsetky tie vitaminy ktore tu pises budem denne jest ze mi to uskodi alebo ze si nane zvyknem a ked ich prestanem jest budu mi chybat ci?