Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

gabi000

mňa pri pri narodení ťahali kliešťami, otočená som bola opačne. A má to asi nejaký vplyv pretože od mala som fyzicky aj psychicky slabšia ako ostatní moji rovesníci

varecha

L. Hayovej: Miluj svoj život jej super ze citate taketo milucke knizky :) doporucujem Luule Viilma - Beze zla v sobě :)

leaaa

varecha co mi to tu pomiesa to je aky nick :Dto ako zo srandy ma napadlo ...no o EFT mam pisane v jednej knihe Okamzite sebavedomie ...to bola skrtiaca snura skoro som sa zadusila veru ..sibnuty doktor no aj moja mama ,lebo nesla k svojmu

gabi000

...a začala som čítať knihu od L. Hayovej: Miluj svoj život. Je to veľmi poučná kniha a pravdivá :-)

odporúčam :-)

varecha

netvrdim ze som odbornik alebo co, len ti davam podnety ze da sa na veci pozriet aj inak , a ze ak ta nieco zaujalo z toho co som pisal tak zacni hladat a skumat verim ze clovek ktory sa nevzdava najde casom odpovede . Ked nefunguje nieco hladam dalej alebo hladam PRECO to nefunguje. Drzim ti palceky na ceste spoznavania samej seba a svojho zivota :) btw : Zdravie a stastie je prirodzeny stav tela, vsetky odchylky od tohto standardu su patologicke, nie prirodzene . Cize nasim cielom je najst sposob zivota tak aby nase srdce bolo stastne a nase telicko zdrave .. nevzdavaj sa prvych neuspechov hladaj bude nenasytna po informaciach a pros o pomoc v modlitbe a vsetko pride ... Zivot je o ceste nie o ciely

gabo000

Ahojte, ďakujem Vám za rady a pomoc. Veľmi si to važim a teším sa, že som našla takéto dobré forum. Na druhý týždeň vyskúšam tie lieky :-)

Teraz mám migrenové bolesti hlavy, bola som aj na injekcii, ledva žijem. Nemám chviľku pokoja, aby mi bolo dobre. Stále na mňa niečo lezie. Už som z toho unavená. Nikdy nemám pokoj od chorôb, neviem prečo je to takto :-(. Som taká nešťastná...keby ste vedeli...A ešte keď som sama v byte......a čo si všeličo ešte podomýšľam....no katastrofa...

varecha

omotana snura oklo krku a skrtiaca snura je rozdiel, co viem tak sa tieto deticiky viac monitoruju, keby bola moc stiahnuta tak ano moze to ublizit dietatku lebo ma tiez krvny obeh a bunky musia byt zasobovane aby mohli sa spravne vyvyjat(mozog). O samotna psychokineziologia uz je technika kde sa zistuju zdravotne stavy a psychicke bloky (ak je velky zaujem moze vysvetlit ako urcite emocie poskodzuju konkretne organy atd.. preto sa hlada svalovych testov emocne zataze ktore narusuju funkciu roznych zliaz a organov atd. ale to nieje tema na pisemenka tu je to hodne obsirne) samotnej psychokineziologii predchadza regulacna diagnostika kde sa zistuje stav Autonomneho nervstva a nasledne sa pracuje na jeho uvedenie do fyziologickeho stavu. O tomto nieje vela info lebo nieje to komercna metoda napr ako onebrain atd... metoda ma pramen v nemecku no tam sa dostat je asi obtiaznejsie u nas to robi zatial len jeden pan a to v cechach v liberci. tu ej jeho stranka :
sila-pro-zivot.cz
kludne to tam pokukaj nieco . ak ta zaujimaju blizsie info na tej stranke je aj kniha o PK avsak samotna RD (regulacna diagnostika tam neni rozobrata) to sa robi na kurzoch alebo skoleniach. Na zistenie stavu autonomneho n.s. su rozne svalove testy alebo sa to da zistit pomocou pristroju kde sa mera aktivita vagoveho nervu ale to ti asi u nas nikto nespravi. cize ten svalovy test je najjedoduchsie. ked mas nervovy system ok tak potom ti uz zaberie hoci ako metoda ako EFT , Homeopatika , Akupunktura atd.