Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

buShh

zuzanakur nie ja nemam take mravcenie.. ,ale ak udavas mravcenie alebo trpnutie v hlave. nemusi ist iba o psychiku.. bola si na nejakom vysetreni hlavy ? mozgu ??

zuzanakur

pocuvaj ja mam stavy ked dva tyzdne nevyleziem z postele, lebo ten tlak co mam v hlave:((...to mravencenie a tak su hrozne, aj ja mam rana hrozne..:/... viac tych fyzickych priznakov ako paniky, skor strach, strach a strach ale asi sa ani necudujete, ked vam je v kuse zle...:/... na ziadnom vysetreni sa nic nenaslo, ano ja viem, pri tej PP mam asi každu chorobu ja viem ake som to mala na zaciatku, ale mala som to v atakoch, a medzi nimi tu paniku co ked mam toto, co ked hento, a až do stavu paniky ked som volala zachranku, teraz tie fyzicke priznaky mam take, že až...proste je mi v tej hlave blbě..:(....bushh napis aky tras myslis... mavas aj taky mikrotras od hlavy po nohy, ktory nikto nevidi a ty ho citis???..ako take ihlicky???...

buShh

zuzanakur tak.. to bud rada že nemaš taku zahadnu dr/dp.. ako ja TO DIVNO .. ja normalne to mam take silne niekedy.. že neviem .. či ešte žijem a tak.. mam 18 rokov.. išiel som minuly tyzden do skoly. po rovnej uličke.. a zabudol som kde idem .taky som bol uneseny "inde" tak som sa sustredil na to co sa somnou roby..ale to iba take chvilkove ptm somsa rozpametal .. je to hrozne.. a + mam samozrejme tiez tie fyzicke :navali tepla,tras ruk,zovieranie hrdla.. sušaky často.. a ranojak mi byva ani nebudem radčej hovorit.. :/ inak kolko máš rokov ?prosim

leaaa dakujem na reagovanie na moju odpoved.. ake maš ty lieky?? kolko už sa na toto liečiš ? a kolko ti je rokov?

leaaa

zuzana u PP je normalne ze clovek hlada stale choroby na sebe a pritom mu vacsinou nic nie je a je to prejav prave panickej poruchy ...skus si dat predpisat liek taky ,ktory bude uvolnovat dopamin ..dogmatil v nizkych davkach napriklad

leaaa

Bussh derealizacia hmla je u mna casta ,ale neviem ti ani opisat kedy ,lebo ja som na nu uz tak zvyknuta ,ze neviem kedy ju mam ...ale v stresujucich situaciach kde je silna uzkost tak tam som ju citila riadne velmi silno a ludia sa mi zacali vzdialovat ani som nevedela kde uz som ..odkedy uzival lieky tak som silnu stresovu situaciu neskusala

zuzanakur

..najprv by som chcela odpovedat bushh, ja som na zaciatku mala tie pocity ano...teraz ich nemavam ale teraz co mam je horsie, trpím PP depresiou, co si vsak nemyslim skor si myslim že depku mam už zo stavov ktore mam..tak sa chcem spytat, ci mohla ta uzkost a panika ist nejako dozadu, ukryt sa a mne zostali fyzicke priznaky... to su..každe rano tlak v hlave a brnenie,parestezie(brnenie, mravcenie, palenie, trnutie, vbrovanie, vnutorny tras svalov noh, chrbtice hlavy, aj v pokoji....) bušenie srdca v krku! a stahovanie hrdla, pocit nedodychnutia, tieto priznaky mam každy den, a este navaly tepla... a ci je mozne aby mi diazpem nezabral ked ho beriem už pol roka a predtym nurol, Ad mi nesadli...dostavam aj slabost do noh, a po namahe, staci prechadzke mam plzovanie a tlaky v hlave nech sa akokolvek snazim nejde to, verte že sa snažím, niekedy dva tyždne nie som schopna vyliezt z postele,nemavam to len v atakoch pproste mam to kAžDY DEN..budem rada, ak mi odpoviete viaceri, mam dost strach že by islo o nieco v mieche, nejaky zapal, nervy citim dost teda.... ale MRI mozgu mam ok, aj MRI krcnej chrbtice, na lumbalku sa bojim ist keby sa t dalo obist budem rada, nechaopem jak mi može brniet v hlave doslova...

buShh

LUDIA PROSIM UZ MI ODPOVEDZTE VIECERY.. LEBO VZDY IBA JEDEN A ZMENI SA TEMA .. ked mate uzkost .. alebotak pocitujete aj derealizaciu ? a depersonalizaciu ? alebo viac ked je škarede počasie.. ?? alebo ked sa s tmieva ?? prosim mate to niekto ?? točenie hlavy .. A TO ZAHADNE DIVNO ....

mariX

brontanaska jasne ze ano .. prečo by sa nedalo.. vieš kolko ludi malo depresiu ?? a hoci ake psychicke poruchy.. ktore casom pominuly.. ja mam tiez inak pp ..

brontanaska

chcem sa opytat k teme. da sa vobec uplne vyliecit depresia ?? nejakymi AD, sportom atd ?? tak, ze je sanca, ze clovek bude viest noramlny zivot ? dakujem za odpoved