Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Barborka27

taketo babske recepty na nespavost nepomahaju, to si vela ludi nevie uvedomit, ani mlieko s medom, ani vyvetrana izba, ani ratanie oveciek, ani modlenie...

Barborka27

Maros Stilnox zabera ale je dost navykovy a neviem ci je to riesenie, ale sak skusit moze, aj ja som ho brala ale len dovtedy dokym mi nezacalo zaberat Trittico.
Andrejka, aj ja som si tym presla, a bolo to coraz horsie, clovek vydrzi bez spanku, niekto dlhsie, niekto kratsie ale nie je to normalne, nespat. Ja som k tomu vsetkemu pocitovala aj este sem tam pocitujem uzkost, nervozitu a strach. Ale aj ked som v posteli bola neviem aka kludna a pokojna, aj tak som nezaspala. A ako dlho to uz mas tuto nespavost, Andrejka?

Maros75

AndrejkaDu
Predpise ti ho aj obvodna lekarka. Tiez som mal velke problemi so spankom.
Stilnox aspon podla mna je dokonala tabletka na nespavost. Zabera do 30 minut od pozitia.

AndrejkaDu

inak pred tym ako zacali problemy so spankom som bezne spavala 7-8 hodin vkuse. Bez problemov. To bolo super obdobie. :)

AndrejkaDu

Barborka, zas necitim sa uplne happy ked spim 4 hodiny, ale je to lepsie ako ked dve a nevladzem ani zit. tie 4 hodiny su pre mna znesitelne. nie nepracujem som na PN. Kvoli tomuto spanku. Mam 31 rokov.

Maros, ked pojdem lekarovi vypytam si ten stinlox, ak mi ho ovsem predpise.Aj ty si spala tak malo ako ja?

Maros75

Barborka.......stilnox je riesenie ak clovek vazne nemoze spat .
A je to jeden z najlepsich liekov co sa daju pozhanat.

Barborka27

Stilnox som brala aj ja, spala som s nim mex. 5-6h a po zobudeni som bola ako mechom udreta, to nie je riesenie. Andrejka tak to by som brala keby spim 4h a na druhy den je mi dobre, fuha, mozno mas tak jednoducho nastaveny organizmus, raz som v telke tusim na jojke videla taky porgram kde boli ludia co v noci nespali ale normalne fungovali, varili, upratovali atd..spali mozno hodinu dve a zas fungovali. Ty pracujes? Kolko mas rokov?

gabi000

Andrejka, ja tie stavy nevyspatosti poznám. Teraz síce spávam už 4 až 5 hodín v noci, ale budím sa každú hodinu. Tiež som vyskúšala všetko možné okrem AD, aj stinlox, ale viac ako 5 hodín spánku nenaspím :-( Ale to je už celkom v pohode. Asi pred dvomi mesiacmi som sa trapila podobne ako ty :-(. Potom som sa prestala stresovať a bolo mi jedno koľko naspím hodín, alebo nenaspím a spánok mi trošku prišiel a verím že to bude ešte lepšie :-) Nevešaj hlavu, tie stavy prejdu :-)