Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

AndrejkaDu

som z tej nespavosti totalne vycerpana, zufala, nemozná, nestastna, vyradena z normalneho zivota, ledva dycham ledva zijem, tlaci ma do srdca a plúc. Pred chorobou som spalavala normalne 8 hodin a teraz...katastrofa.
Ja keby spim tak vlastne som zdrava.

:-(

AndrejkaDu

Lulu2011...beriem Coaxil 2x denne druhý mesiac.Dnes som napr. do rana spala len hodinu. od piatej rano do siestej rano :-(. cely den som ako nafetovana. zo 48 hodín som naspala len 3 hodiny:-( je to strasny pocit. Neviem ako sa nespavosti zbavit. Teraz mam na stoliku hypnogen, vraj od neho zarucene zaspim. no uvidim :-(

monza

beriem 6. týždeň AD Coaxil, po dvoch týždňoch som sa cítila celkom fajn, nemala som závraty, aj sťažené dýchanie a búšenie srdca mi zmizlo. Ale teraz ako by sa mi zhoršil stav, som nervóznejšia a aj dýchanie mám sťažené. Môžno mi nesadli lieky? Teraz sa cítim aj strašne unavená a ospalá.Popritom mi neurologička kázala brať keď sa cítim horšie neurol. Musím si ho stále častejšie dávať.Podľa Vás ešte je skoro aby mi AD pomáhali?

jvc

Pytal si sa ci mame, tak pisem ze mam, co nerozumies? Ide o to ci su v ramci miery (vtedy je to zdrava opatrnost) alebo to prerasta hranice (odpocuvaju ti mobil, mas plostice v aute..) a prekaza ti to v beznom zivote.

ach jajj

jvc ,prepac ale nepochopil som tej odpovedi. a luciano ty mas kolko rokov? a odkolkatich sa liecis? na schizofreniu ?

jvc

Luciano preco by sem leteli tisicky svetelnych rokov, aby sledovali nejakeho luciana? Nechapem tuto poruchu... Tiez si sice vzdy myslim, ze ked sa niekto smeje tak na mne, ale to je fyzicky hmatatelne. Alebo ze sa na mna pozeraju. (ach jaj to mas aj ako odpoved)

luciano

ach jajj, ak máš takéto bludy, že ťa niekto prenasleduje, máš pravdepodobne schizofréniu. Ako ja. Mňa tak isto prenasledujú mimozemšťania, dokonca mi do mozgu umiestnili vysielač a monitorujú tak všetko, čo robím. Snažím sa sám seba presvedčiť, že sú to len bludy, ale pravdu povediac, nedarí sa mi to.

ach jajj

PROSIM PORADTE: aj mi niekto odpoviete ? na moju otazku ? alebo ma zase obidete :(

ahojte, prosim povecte mi niekto .. mate aj vy niekedy obavy..alebo skor paranoje z niektorych situacii?.. mne bola diagnostikovana panicka porucha asi pred 2 rokmy.bral som tabletky,potom som ich visadil lebo mi nerobili moc dobre.maval som dost silnu derealizaciu a depersonalizaciu,aj mavam..ale da sa to zniest..viac ma trapy,že sem tam mam ničo ako "bludy" alebo paranoje. namyslam si veci..ze ma niekto sleduje ,alebo ,že mi niekto niečo chce spravit a tak. MATE ,ALEBO MALI STE TO AJ VY NIEKEDY? alebo mi to prepuklo uz do nejakej schizofrenie ? alebo este len prepukne?..

jvc

Tiez nes
pavam, ale mal som raz hypnogen a to je taky o nicom spanok. Navyse ak si dalsi den nedas je este vacsi problem zaspat(zavislost) a tiez treba zvysovat davky. Stilnox som sice nemal ale neverim ze je to ine. Skus malu davku melatoninu (ale tiez dost o nicom spanok, ale aspon zaspim). Skus upravit aj jedalnicek, vyhladaj si nieco o tryptofane.

...

pouvazuj nad psychikou,ci to nezapricinuje ona.kolko noci som bola hore nie a niezaspat...pozname to tu takmer vsetci.mam pp a odkedy mi nasadili ad spanok s upravil.ak ti nezaberaju tqblety na spanie porozhmyslaj a hladaj dovody v psychike...skus aspon psychologa ak neurolog je bezmocny