Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

krút.-jana, dlhsie som tu nebola, ale myslela som na Teba, ako asi zvladas prve dni v praci. Velmi sa tesim, ze Ti to prospelo a paci sa mi aj Tvoj pristup. Myslim, ze budes inspiraciou a povzbudenim pre ludi, ktori chodia na tuto temu. Drzim palce aj nadalej! :-)

zdravy

simon22 nemas zac. proste ten mesiac musis pretrpiet. stav sa ti moze zhorsit, ale ber dalej, lebo ak zacnes menit AD, tak to v tej svojej hlavicke mozes dost dobre rozhrkat a to neni barz dobre. kto to da potom do poriadku? proste vydrzat a kavu vysad aspon na masiac ani slabu nepi.

simon22

Dakujem vsetkym za odpovede. Budem sa snazit vydrzat a kavu obmedzim a mozno prestan pit uplne, lebo vase rady si vazim. Dakujem moc. -:))))

zdravy

a este daco. kavu na zaciato totalne vynechaj. kava bybudzuje serotonin ktoreho mas malo a to posoby stresujuco. ja zacal pomaly pit kavu postupne a stale ma rozhazala, ale teraz uz si dam kavu aj 4 krat do tyzdna.

simon22

No veru je to hroza. Uz mam pocit ze si nemozem dat ani kavu. Dnes som vypila tri aj ked nesky, ale mam pocit ze mi pukne srdce. V piatok idem k doktorovi tak uvidim co mi povie. Aj ked tu v anglicku su sarlatany a nie doktori. Ale azda to rozdycham. A s tym mas pravdu. ja hned na druhy den ked som zacala brat AD som dostala taky panicky atak ze som myslela ze to nerozchodim. A to hlavne kvoli tomu ze som k citalopramu zobrala rivotril 0.5. Ale to bolo len preto,ze ked som bola na slovensku tak som zasla za psychiatrom. Ten mi schvalil uzivanie citalopramu ale dal mi ten rivotril,ze ked budem citit ze dostavam pan.atak tak to mam zobrat. Aj som tak urobila, no prisaham bola to hroza. A odvtedy nikdy viac.

zdravy

hlavne necitaj pribalovy letak. mne sa stav po dvoch dnoch pri zolofte tak rapidne zhorsil, za som myslel, ze to nerozchodim. po 6 mesiacoch sa citim vcelku faaaajn. pozor bral som len zoloft a ziadne benzodiazepany, ziadne aj ked mi bolo kruto zle. cital som v jednom odbornom vytlacku, ze miesat DA s benzodiazepanmi sa neodporuca :))

simon22

Ja uz beriem AD 10 dni, no nejako mi je este horsie. Beriem Citalopram a cakala som ze to bude mozno len trosilinku lepsie. Tazko sa mi dycha, ako keby som mala kamen na hrudi a mam aj nejaky divny pocit pri srdci. Neviem to vysvetlit, ci to je bolest alebo uzskost. uz som z toho na nervy. Viem mi niekto povedat ci su to vedlajsie ucinky alebo ci mi tie AD nesadli. Ja uz fakt neviem.

helpM

Neviete niekto moze sa do serliftu al celkovo do ad kofein vypil som asi 2.5 litra koly a asi 4 dni mam svalove zasklby take samo nohy ruky a chrbat atd a nespim nic som napaty nonstop dnes som zaspal asi do 4-5 vnoci ale zobudil som sa a nebolo to tvrde dal som si rano b-comlex a nepomohlo to ,mam pp ,inak mno ,je to neprijemne