Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

guissepe

Keď vieš tak dobre po anglicky tak snáď tento dokument by ti to mohol objasniť

stači si toto skopírovať do youtube(dot)com

HOW TO LOSE WEIGHT AND FEEL GREAT WITH LESS EFFORT!

guissepe

Nechcem byť zlý, proste je to len môj názor, ale myslím že sa ti uľavý len preto keď si dáš sladké, lebo si od toho závislá. Mne to celkom dáva zmysel, tak prosím skús sa nato len tak nevykašľať

guissepe

Áno an animal je nejaké zviera, lebo je to článok o cicavcoch. A potom je tam ešte veta, že "tento fakt je dôležitý najmä mäsožravce lebo nežerú škrob." Ale to neznamená že to neplatí aj pre nás. Skús hľadať viac.
Bože Renka ešte som snažil aj hľadať pre teba lebo sama si to neurobila. A aj tak nato kašleš. A pritom ja vôbec netvrdím že máme jesť mäso. Len tvrdím, že bez niektorých cukrov by sa nám žilo omnoho ľahšie.

rena23

giussepe, natolko anglictinu ovladam, aby som pochopila, ze bol o masozravcoch a co Ty? :-D Kedysi davno som skusala bezzsacharidovu dietu a citila som sa priserne! Ja konkretne trpim uzkostnou poruchou: V jednej knihe o vyzive som sa docitala, ze ludia s tymto ochorenim by (najma v popoludnajsich hodinach a vecer) nemali jest bielkoviny, ale polyscharidy, vyskusala som a u mna to funguje. Niekedy, ked mi je psychicky nanic, pomoze, ze si dam za misku musli s mandlami, orechamia medom a hned mi je lepsie. Pre cloveka je prirodzena rastlinna strava a da sa to dokazat na etymologii traviaceho systemu, ale nemam chut o tom diskutovat, uz sa to rozoberalo na inych temach. Nech si kazdy urobi vlastny nazor. Ja koncim, howk! :-)

guissepe

...deti zo školy to vedia ale prečo? lebo ich to pán učitel naučil a toho to naučil iný pán učiteľ a ten to mal odkiaľ? a čo je v skutočnosti pravda a čo len masová manipulácia za účelom zisku? skúste aspoň trochu zabrdnuť do Sigmunda Freuda a možno prestanete vnímať tieto slová ako zvrátené

guissepe

hej ten článok je písany všebecne pre pečeň cicavcov či mäsožravých alebo nie ale platí aj pre človeka..prepáč

guissepe

ľudia viete čo je vaša chyba? že ste dokopy nič nevyskúšali na vlastnenj koži, všetci sa pridržiavte len toho čo vám spoločnosť prináša a ani vás nenapadne že tam von môže byť dačo iné.
renka nesnaž sa vysvetľovať dačo čomu sama neveríš a hlavne nechápeš..nie je uhľohydrát ako uhľohydrát ani bielkovina ako bielkovina, napr aj taka vláknina je uhľohydrát...len tvrdím že jednoduché cukry človek nezvykol jesť pokiaľ žil v súlade s prírodou, lebo ich mal iba v ovocí, ktoré rastie iba sezóne,tak prečo by odrazu mal? jednoduchý cukor je chuť do jedla podporujúca náviková látka, tvorí podstatnú časť tzv. processed foods...A prečo všetci jete pšenisu a zemiaky? Ako keby na zemi nerastlo nič iné. A potm sa divte že ste chorí.