Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

potockova, giuseppeho si nevsimaj, nema zmysel ho o niecom presviedcat - zbytocna strata casu. Je to len dalsi fanatik, ktory si mysli, ze objavil Ameriku a pocuva len sameho seba.

potockova

Človek musí v prvom rade zmeniť svoje myslenie, zistiť kde sa stala chyba a čo robí zle.. žiadna strava, alternatíva ani lieky nepomôžu keď sa nedá človek dokopy tam kde to začalo.. Kebyže celým svojím ja verím tomu, že ma vylieči napriklad pohar vody na lačno tak ma vylieči, lebo tomu verím.. asi tak..

potockova

guissepe jak môžeš povedať, že sa tu každý pchá len tabletkami a nič dokopy nevie? Pardón, tým pádom asi nevieš dokopy nič ty.. Sú tu ľudia ktorý s tým bojujú a nie tak, že sedia doma pred televízorom, alebo sa len cpú tabletami.. Kebyže ti vymenujem, čo všetko som za 2 roky preto urobila od zmeny stravy cez homeopatiu, akupunktúru, liečiteľov, kineziológiu.. Sme ľudia, čo by pre "normálny" život urobili všetko a vyskúšali veľa vecí.. takže takéto vety si fakt odpusť..

guissepe

skús len nejesť nič čo je z obilia a zemiakov, a každe ráno si daj 5min studenú sprchu...skús len toto a uvidíš ako ti to zmení život, je to banálna vec všetci by sa o tom rozprávali ale nik to nerobí

guissepe

ponúkajú nám svoj druh stravy a tvária sa že to strava ani vlastne nie je
MateSS, existuje 100000 a ešte viac spôsobov ako sa z toho dostať ale tu sa ich nedozvieš lebo tu sú všetci len na tabletkách a dokopy nič nevedia

guissepe

by som chcel podotknúť, že antidepresíva sú tiež druh stravy, či nie?
..najradšej mám takých čo tvrdia že strava nemá skoro žiadný vplyv na psychické zdravie, a pritom nám núkajú tabletky

potockova

Jan1990 súhlasím s Renou23, taktiež som mala strašné predsudky a lieky som nebrala a postupom času sa to zhoršilo do štádia, že neviem ísť ani na zástavku alebo do obchodu.. Viem, že keby som to riešila liekmi hneď na začiatku mohla som týmto stavom predísť a mať to dávno za sebou, nie sa s tým trápiť 2 roky..

rena23

Jan, ak Ti nahodou ani jar nepomoze ;-), pokojne chod k psychiatrovi, nemas sa coho bat. Ludia maju proti nim, ako aj proti AD zbytocne predsudky. Cim skor sa clovek zacne liecit, tym ma lepsie vyhliadky do buducnosti.Trapis sa uplne zbytocne. PP sa sama od seba vylieci malokomu. Za stvrt roka by si s AD a dobrym terapeutom mohol zit uplne vpohode. Ked si precitas tuto temu aspon par stran dozadu najdes dobrych rad viac ako dost.

mateSS

Jan1990 ahoj.. tak skus to nejako prezit.. bez toho psychiatra lebo by ti dal lieky si myslim,aj tak ide jar..otepli sa a bude nam vsetkym lepsie..ja sa nato liecim uz 2 roky a to mam este len 17.. ale tiez som bez liekov.. a neboj mavam horsie stavy ako ty...