Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

myself, moze, mna na somatizacie zabrala az terapia. Teraz sa objavia, aj to len velmi mierne, ked mam velky stres.

rena23

myself, moze, mna na somatizacie zabrala az terapia. Teraz sa objavia, aj to len velmi mierne, ked mam velky stres.

myself

ahoje fsetci spolutrpiaci :)
Uz som sa to tu myslim pytal, ale nejako si nepamatam, ze by som dostal nejaku ucinnu radu, tak skusam este raz.
Moj problem sa vola panicka porucha - ale to celkom zvladam, pracujem s negativnymi myslienkami a myslim racionalne - celkom to ide a uzkosti mam tiez celkom pod kontrolov. Ale co ma nici, je sustavne motanie hlavy - ludia, mam to uz takmer cely rok a nic nepomaha. Bral som AD - motala sa mi hlava, vysadil som ich - aj tak sa motala. Potom som vyskusal 3 rozne druhy AD a furt to iste, tak som ich znova vysadil a tri mesiace bol bez nich. Samozrejme to motanie hlavy nepolavilo ani ked som zacal pravidelne cvicit jogu a detoxikovat sa. Takze som zasa skoncil na AD z ktorych mi je na prd a hlava s toci furt.
Uz neviem ako na to - neurologicke vysetrenie bolo OK, vysetrenie stredneho ucha tiez OK - tym padom bolo vylucene vertigo.
Doktorka mi povedala, ze to mam z tej panickej poruchy, ale je to mozne ze to neprestava aj po dlhsom brani AD ? Taktiez, ked si dam napr Lexaurin alebo Xanax, vobec sa to nelepsi.
Nema niekto skusenosti s podobnymi problemami kto by vedel poradit ako s tym mam zatocit ?

RNG

Von neznamena len na cerstvy vzduch, ale hl;avne slnko, ktore nam pomoze produkovat potrebny vitamin D-3,ktoru umozni lepsiu absorbciu mineralov a je vseobecne protidepresivny.

denca6789

hubinka,to nebudes ani citit. a na vzduch treba ist,aj ked len na chvilu.mna tu velmi nema kdo podporit. manzel mi nerozumie,vela krat sa mi smeje,ludom velmi nedoverujem. tazko vysvetlis niekomu kdo tym nepresiel. snazim sa to tu zvladnut sama,uz aj kvoli synovi. je to niekedy velmi tazke,niekedy by som to uz najradsej vzdala,ale je tu predsa syn a ten ma potrebuje. ked sa ti babo narodi,vela veci vtedy pochopis,na vela veci budes mat iny nazor. ale snad raz pride ten den,ked si budeme vedet povedat, hura citim sa dnes vyborne.

RNG

"Odchod " menstruacie je spojeny s hormonalnymi zmenami alebo rapidnou odtucnovaciou skodlivou dietou.
Zmiernit sa da hormonalnymi doplnkami alebo este lepsie hormonalnymi polotovarmi podavanymi ako potravinove doplnky.
Nasilne vyvolana menstruacia patentovanymi chemikaliami nie je prave najlepsie riesenie.
Hubinka, ako som ti vysvetlil, tvoj stav je z toho, ze ti babo rabuje rozne ziviny z tela a to sa da bez problemov doplnit.Nie si prva, ani posledna s tymito problemami.A riesenie na to su ziviny, nie chemikalie=lieky.

hubinka202

vies ja budem mat cisarsky porod a mam stoho strach.citim sa hrozne ale zajtra uz pojdem vyskusat vonka na vzduch tak uvidim.a teba tam ma kto podporit?

denca6789

mysliet pozitivne to je prvy krok k uzdraveniu,to mi hovorieva psychiater. tiez som sa bala porodu,velmi. trvalo to vsak nejakych dvadsat minut. maly bol malicky,porod som mala lahky. nemaj boj,to naozaj zvladnes. a s tym pocasim mas pravdu,my sme v norsku. tu je pocasie ozaj deprimujuce. kazdu chvilu ine. a toho porodu sa naozaj neboj.mysli na to ake pekne dni a starosti ta cakaju potom. hore hlavu!