oslabena imunita

anitka30

syllona tak myslim, ze to by malo byt kazdemu jasne, ze cim dlhsie bude riesenie problemu akym je oslabena imunita odkladat tak tym dlhsie bude trvat liecba a celkovo zotavenie toho tela, nie je jednoduche dat dokopy imunitu, ktora je roky zanedbavana

syllona

- gima áno strava je dôležitá, najmä je potrebné aby obsahovala množstvo vitamínov. Avšak nie vždy to stačí, keď už je imunita oslabená, tak inak ako liekmi sa z toho dostať nedá. O tom viem veru svoje a najmä treba tieto problémy riešiť čo najskôr. Ak sa chce človek z toho dostať rýchlejšie. -

patrici77

mersia napodobne, ale ked niekto tomu chce verit, nech veri, clovek, ktory si prejde problemami, ktore oslabenu imunitu sprevadzaju vie, ze je potrebne zacat hned vsetko riesit a zacat sa liecit ak sa chce niekam posunut a dostat z problemu, pretoze aj z nejakej malej nadchy sa moze vyklut oslabena imunita ;)

anitka30

marosko prehlasujes to aky skvely objav to je, ale nikto sa tu nenasiel, kto by mal podobne skusenosti alebo aspon nejake skusenosti okrem teba, myslim, ze to je dost zarazujuce kedze je to velky objav, ktory moze pomoct vsetkych ludi vyliecit :)))

Gima

Potrebuješ varene vajička. V tom je kopec vitamínov. Kurence sa z toho liahnu. Dalej konzumuj papriku,červenú, rajčiny, tie obsahuju lykopén, šalát, uhorku, kel, ryby, mliečne výrobky + syry a sušene ovocie. Pitný režim je tiež dôležitý. Na trávenie pomáha acidofilné mlieko a Psylium z lekárne.

Marosko-n

Liek na normálnu imunitu neni, imunita musí pracovať normálne,lebo pri prehnanej imunite vznikne autoimunita, čiže všetko s mierou.
Imunita sa môže na čas nasmerovať proti patogenu, ale len na nevyhnutný čas.
Na podporu imunity slúži tento objav z roku 2000 GGW-BLV liečivá voda a už 17 rokov chráni veľa ľudí čo ju užívaju od mnohých chorôb.

hildahil

Mersia, môj pohľad je taký, že väčšina zdravotných problémov pramení práve z imunity. Z oslabenej imunity alebo skôr nedostatočnej. To znamená, že imunita sa sama nevie brániť, preto telo napádajú rôzne zdravotné problémy. Čiže môj názor je taký, že netreba sa hlavne vzdávať a treba hľadať lieky, ktoré sú určené na liečbu imunity.

syllona

- pri oslabenej imunite je veľkým problémom to, že si neuvedomujeme aké je jej oslabenie nebezpečné a aké problémy to môže so sebou priniesť, najmä ak ju nezačneme liečiť. Môžu sa objaviť problémy ako mykóza, rôzne zápaly a s tými už nie je jednoduché bojovať. U mňa to bolo podobne. Ignorovala som, keď moje telo volalo o pomoc. A potom keď prišli väčšie zdravotné problémy, ktoré ma začali obmedzovať v bežnom živote som sa čudovala, čo sa deje. Začala som užívať WOBENZYM a moje problémy sa časom stratili. Užívam enzýmy dodnes aspoň ako prevenciu, lebo podobné problémy by som si už veru zopakovať nechcela. -

mersia

Patrici ja mam problemy a neverim takymto veciam, skusila som toho uz dost za poslednu dobu a uspech mi to neprinieslo a neviem ci ozaj mam hladat problem v imunite priamo alebo este niekde inde alebo co mam spravit.

patrici77

ked niekomu staci na vyliecenie nejaka voda, nech sa paci, moja skusenost je taka, ze co najskor je potrebne zacat imunitu liecit liekmi, vhodne su enzymove lieky, ktore nie len ze podporuju, ale imunitu vedia od zakladov liecit a to je uz co povedat :)