oslabena imunita

nuska1

Ahoj, mne na posilnenie imunity, mna aj deti velmi funguje colostrum. Je to prve mlieko od kravicky po porode. Teliatko sa rodi bez imunity a v tomto mliecku dostane vsetky vyzivne latky aby si ju vytvorilo. Bez neho by zomrelo. Treba vsak pozerat pri kupe na kvalitu. Zalezi z kade je, ako bolo spracovane a kedy odobrate. Tepelne spracovanie znizuje jeho ucinok a tiez je najlepsi odber do 12 hodin. Ja mam od nemeckej firmy a fakt ucinkuje super. Ak by niekto chcel skusit teraz je dobry cas lebo je za super cenu. Mozem sprostredkovat.

Marosko-n

Áno imunita je záležitosť správne fungujúceho organizmu, keď má dostatok všetkého a ničoho prebytok. Preto niektorý jedinci prežili v ľudskej histórii všetky epidémie aj bez očkovania.
Moderná medicína a veda zas potvrdila ako sa lekári mýlia.
Rakovina nie je porucha DNA ale je to záležitosť vírusov a baktérii. Zdôvodnili aj fungovanie rakoviny aj chemicko biologické procesy.
Neni to kačica ale vedecký fakt , tak ako existencia nanobaktérii, a nanovísusov.
Lieky čo človek používa zaplacu len nejakú dieru ale nepodporia imunitu, a potom ide človek na dlh.
BLV liečiva voda nemá nič, Je to len voda, a ozdravuje telo a nutí ho zvyšovať svoju imunitu, preto nechodíme 16 rokov k lekárovi ani stravu nemeníme,len niečo obmedzujeme.
Takže už aj tvrdohlavý namyslený lekári budu musieť sa znova učiť novým metodam.

hildahil

Urbanovičová z môjho pohľadu sa liekom vyhýbajú ľudia preto lebo si neuvedomujú akú váhu majú. Aký vplyv môžu mať na telo človeka. Mnohokrát si myslím, že sa z problému vieme vylízať aj samy, len tak, lenže mnohokrát to tak vôbec nie je a je potrebné začať užívať lieky lebo bez nich sa výsledky len ťažko dostavia.

urbanovicova

Naty

Ahoj, z akého dôvodu si sa vyhýbala liekom? Veď keď je človek chorý, tak to by malo byť prvé po čom by mal siahnuť. Po liekoch, nie? Aspoň teda mne sa toto zatiaľ vždy vyplatilo, keď som mala nejaký zdravotný problém začala som riešiť kde je problém nasadila lieky, ktoré vyzerali ako najlepšia voľba a bolo :)

Naty63

Maroško ty si nejako odporuješ...tak napíšeš, že keď imunita nemá dostatok síl, tak sú potrebné lieky...lenže potom píšeš, že sa to dá aj bez liekov...poviem ti jednu vec a to z vlastnej skúsenosti...snažila som sa niekoľkokrát vyliečiť svoju imunitu rôznymi spôsobmi...vyhýbala som sa liekom ako to len šlo...lenže po roku neúspešných pokusov som si povedala, že dosť a dala som sa na enzýmy na Wobenzym a ľutujem, že som tak dlho lieky odmietala...mohla som si ušetriť čas a aj peniaze...ale tak nemám za potreby ťa o niečom presviedčať ver čomu veriť chceš :)

Marosko-n

Je vedecký dokázané, všetky patogeny, aj rakovinové bunky sú v našom tele potiahnuté tenkou vrstvou hlienu. A preto naš imunitný obranný systém ich nevidí.
Preto ste všetci chorý ! A musíte uživať lieky.
Za ďalšie , náš organizmus, ak mu niečo chýba , tak imunita nemá dostatok síl aby sa bránila patogenom a tak musíte užívať lieky, doplnky atď.
Toto sú už objavené a potvrdené fakty. To vedia aj lekári.
Musíte najprv dodať vášmu telu čo potrebuje a imunita sa spraví. A to bez liekov a doplnkov.
Ani BLV liečivá voda vám nepomôže ak Vám niečo veľa chýba, zabráni vysokým horúčkam , pozabíja patogény pomôže bunkam sa dobré deliť, ale ak niečo chýba , tak treba to doplniť.
Stým sa nedá nič robiť, kde nič nie je ani čert neberie
Takže na dobrú imunity - dobrá strava , ale kde ju v dnešných časoch vziať ?

nadka38

otazky naco vobec s nim komunikujes ked vidis, ze sa s nim neda najst spolocna rec. On proste nechce pripustit, ze je potrebne zacat uzivat lieky, ked sa ma oslabena imunita vyliecit tak aby zdravotne problemy sa telu zacali vyhybat. Kazdy mame svoju pravdu a svoje skusenosti... :

AnnaPa

Mne na imunitu vazne pomohli až lieky na to určene. Vyhybala som sa im, ale nic ine nepomahalo. Mam dobru skusenost s enzymami, konkretne s wobenzymom