oslabena imunita

hildahil

Marila obnáša to veľa vecí. Ale podstatné je, že má človek snahu sa vôbec z problému dostať. Vieš koľkých poznám , čo nič nespravia pre zlepšenie a čakajú, že sa to zlepší ten ich zdravotný stav sám od seba? Čakaj v lete mikuláša :)

Marila

Denanusa nie si sama, každá myslím, že sme si prešli mnohým kým sme sa dostali, k niečomu čo nám pomohlo zbaviť sa problémov, s imunitou to nie je také jednoduché akoby si možno niekto myslel, obnáša to veľmi veľa vecí :/

denanusa

Zuzi to je možno tvoj názor. Mne keď zistili problémy s imunitou, tak som začala skúšať rôzne doplnky, vitamíny, babské rady a nič mi nepomohlo. Prešla som si mnohými vecami, skúsila som toho toľko, že mi nešlo do hlavy, že po tom všetkom neprišlo žiadne polepšenie. Potom som sa pýtala v lekárni, že či by mi nevedeli pomôcť, že teda aké mám problémy som povedala a odporučila mi aj lekárnička Wobenzym, vzhľadom na jeho zloženie a skúsenosti iných pacientov s ním ;)

zuzi74

dzulili, tu nejde o to, ze ludia pozeraju pri zdravotnych problemoch na peniaze, ale o to, ze su daleko lacnejsie a ucinne pripravky na podporu oslabenej imunity ako je wobenzym.

dzulili

//nerozumiem preco ludia pri zdravotnych problemoch pozeraju na peniaze, tiez som taka bola, nastastie som sa uz poucila a nepozeram na to, dolezitejsie ako cena je to, co pomoze, mne pomohol Wobenzym dostat sa zo zdravotnych problemov, ktore mi oslabena imunita sposobila, takze pre mna je to poklad//

Marosko-n

Stačí ak si kúpené mäso čerstvé vložite do BLV vody na dva tri dni a nezasmrdne ale ozdravie. Ani ponorené plesne ani parazity v nej neprežijú atď.
Môžete ju piť ľadovú, studenú a neochoriete, atď.
Likviduje všetky zápaly v našom tele, znížuje horúčky.
Treba vyskúšať .Potom už nebude 1€ za 1L., Lebo pre veľký záujem bude cena stúpať.

Marosko-n

Poznáte Slovákov, ako si závidia, ešte aby boli všetci zdravší ako Ja !
Keď niekto platí za Wobenzym kopu €, tak nech platia aj ostatní. To je Slovenská nátura, GGW-BLV je drahá komplikovaná výroba tak nie je jej veľa, a objaviteľ je vedec a nie obchodník.Predáva sa pre Slovákov skoro za vyrobné náklady.

Marila

Neustále tvrdíš niečo, čo ničím nevieš podložiť. Tak potom celkom tomu nerozumiem. Mne pomohli pri problémoch s imunitou enzýmy Wobenzym, ktoré užívam ešte aj dnes aby som svoju imunitu udržala v stave v akom by mala byť aby sa to telo vedelo brániť pred rôznymi nástrahami. :)

Marosko-n

Tu neni čomu veriť , to sú technické fyzikálne fakty.
GGW-BLV je špecialne energeticky upravená pitná voda zo zmenenými vlastnosťami počas 7 dní. Je to úprava na technických základoch, nie šarlatanstvo.